www.sudzibas.lv digitālā tv nestrādā digitālā tv

digitālā tv - nestrādā digitālā tv

Ļoti bieži tiek traucēta televīzijas translācija piemēram, šodien 21.05.2011. rāda tikai latvijas kanālus. Gribu saprast kāpēc man jāmaksā par pakalpojumu kuru saņemu ļoti nekvalitatīvi vai nesaņemu vispār kā tas ir šodien. Papildus jūsu nekvalitatīvajam pakalpojumam jūs nenodrošinat servisu brīvdienās lai varētu pieteikt bojājumu/traucējumu pārraidē. Es kā klients nevēlos maksāt pilnu samaksu par pakalpojumu kuru nesaņemu pilnā apmērā.

A AnGos 22.05.2011

Mīļie cilvēki! Pirms sūdzieties publiskā telpā apdomājiet, kā veidojiet sūdzību!
Digitālā TV... ko tas izsaka ?! Neko!!! Digitālā Tv var būt gan caur internetu, virszemes, coakl=sialajiem kabeļiem utt

Miniet vismaz operatoru un pakalpojuma veidu! Ja šeit būtu kāds admins, kas kontrolēnu kvalitāti, tad būtu jauki, jo šāda sūdzība ir miskastē metama!

A AnGos 22.05.2011

Un ko viņš ar to pateica?! Ja kas, šis ir sūdzību portāls! Ja vēlies pasūdzēties, tad lūdzu dari to tā, lai saprastu par kuru sūdzies!

Neesmu komunists! Tik norādu, ka sūdzība ir nepilnīga un demokrātiskā valstī tā neko neizsaka!!!

Es ar interesi lasu šeit rakstus un piefiksēju ar ko labāk nesaistīties, bet šeit es to nevaru izdarīt! Atvaino, bet nu tā tas ir!!!

D deximus 23.05.2011

Tiešām, sūdzība neizsaka neko konkrētu...kas tas ir?Digitālo TV piedāvā teju vai visas Latvijas televīzijas kompānijas...Angos+1