www.sudzibas.lv Digitala pele Neoficiāli pieņem darbiniekus!

Digitala pele - Neoficiāli pieņem darbiniekus!

Daru Jums zināmu, ka šis uzņēmums neoficiāli pieņem darbā darbiniekus. Iesaku Jums nesadarboties un nemeklēt darbu šajā uzņēmumā, jo viņi vienkārši izmantos Jūs un pēc tam pateiks, ka neesi tiem vajadzīgs, jo protams viņiem tas ir izdevīgi, ka pēc tam var nesamaksāt! Lūdzu izvairaties no šī nelaipnā uzņēmuma!

B

O osmans 10.06.2014

Pašam jaunajam darbiniekam ir jārūpējas, lai tiktu noslēgts darba līgums. Ja uzņēmums negrib to slēgt jau pirms darba gaitu uzsākšanas, visādi atrunajoties, tad nav ko šādam uzņēmumam vairot bagātības!
Bet vispār sis komentārs izsktās tāds safabricēts un nepatiess!
Cerams, ka komentara rakstītājam (ja tas melo) nenāksies patiešām piedīvot, ka nesamaksā par labi izdarītu darbu!

A amo 09.06.2016

Nemaz nešaubos, ka tur strādā neoficiāli, jebšu uz pusslodzes līguma. Nekas jauns.