www.sudzibas.lv Dieviete Zema limena salons!! Melosana, naudas izkrapsana!!

Salons "Dieviete" Santa Vaickus - Zema limena salons!! Melosana, naudas izkrapsana!!

Biju atbraukusi atvalinajuma uz Latviju, protams uz majam Saldu, ilgaku laiku nebiju bijusi neuzvienu salonu un tad man masa teica lai pameginu salons "Dieviete" ta ari aizgaju un pieteicu laiku uz nakosonedelu plkst. 11:00 uz matu krasosanu zeltaini blonda krasa, gribeju gaisus dabigi izskatigus matus. Ierados norunataja diena un man pasaka, ka man vel stunda jagaida, labi pastaigajos pa veikaliem un novilcinaju laiku, kad ierados friziere vel nebija briva, tad vel dabuju gaidit tur pus stundu, ta ka man laiks ir loti svarigs, tas jau man nepatika sakuma. Pats labakais ka mani iesedina kresla loti jauna frizierite, saka man bija matu krasosana, saku, ka ja un lai parada man krasu skipsnu paraugu kadu krasos, vina saka, ka nopirkusi tikai blondo matu balinataju un citas krasas nav ko piedavat, es teicu, ka man nekadu balinataju matos neliks tad es teicu, ka nevelos neko un pati prasiju vinas darba kolegei vai nav citas krasas, vina kko iedeva, bet paldies dievam vismaz nebija balinatajs. Kamer man krasa turejas matos, man vel frieziere stastija ka ir praktikante un ar visu slimosanu vinai jamaksa ire 100€ par nepilnu menesi, tas mani sokeja vel vairak un kad izmazgaja man matus man taisnoja es nezinu pat ar kkadu vecu taisnotaju, kas nemaz netaisno labi. Un vel otra meitene, kuru redzeju taisija pedikiru uz loti maza keblisa, ka var cilvekam mugura nesapet!!! Par tikai matu krasosanu samaksaju 25 € un pat ceku nedeva!! ( zaveja man tos matus tiesam ka praktikants)
Es esmu loti nrapmierinata, salons iekspuse ka bardaga, nekas frizieriem nav sapirkts ko klientam piedavat, strada loti daudz praktikanti tad nevar saprast tas ir salons vai macibu iestade!! Un tik dargi var samaksat tikai pie profesionala!! Ja gribet saudzet savus matus, labak neiesaku so salonu, pati biju liela soka, man pat aizejot majas neviens nepamanija ka mati nokrasoti, bez maz vai veca krasa!! Savu kaju vairs salona " Dieviete" nespersu!!

B

A agita gailīte 03.12.2016

salons DIEVIETE-nu ko lai saku,tas ir šķūnis ar zema līmeņa apkalpošanu, naudas izkrāpsanu no klienta,piedāvājot vecu kosmetiku, šķidrās lakas,ko šķaida ar acetonu un bojā nagus...
tur nekas neatbilst sanitārajām prasībām...kur skatās atbildīgas instances?

vulģāra, rupja, mantkārīgā SANTA, mūždien atradīs ar ko uzdzīvot, krāpjot cilvēkus un sniedzot zemas kvalitātes pakalpojumus...Nav ko brīnīties-tur brīvas vietas uz procedūrām,