www.sudzibas.lv dieta.lv nebrīdina, ka mājas lapas lietošana izmaksā tik dārgi!!!

dieta.lv - nebrīdina, ka mājas lapas lietošana izmaksā tik dārgi!!!

Mājas lapa dieta.lv. Iejaot šajā māja lapā izlec vilinošš piedāvājums, ka samaksājot tikai 0.15ls ir iespējams mājas lapu lietot, lasīt visas dienas garumā! Nē nu kolosāli!Saprotu, ka rīkojos kā muļķe jau uzrādot savu mobila telefona nr.!
Ielogojos un likās, ka viss kārtībā..neteiktu, ka lapas saturs bija šo 0.15ls vērts, bet nu labi, pati vien gribēju! Bet ir viens bet...no šīs mājas lapas tiek sūtītas īsziņas, kas izmaksā 2LS!Murgs!! Mājas lapā par to nav ne teikts, ne brīdināts. Kad mēģināju atrsat kontaktus, tas ir neiespējami.
Man ļoti paveicās, jo pie komentāriem atradu kādu tik pat izmisušu cilvēku ar jautājumu, kā atteikties no šīs lapas pakalpojumiem!Un kāds anonīms lietotājs apgaismoja, kā to izdarīt!
Uzskatu, ka tā ir ļoti negodīga rīcība! Cilvēki ir jābrīdina par to, ka tiks sūtītas īsziņas un cik tādas maksās!!

E Es 19.02.2010

Tā lapa jau arī kādreiz kad bija bez maksas turējās tikai uz forumiem un dienasgrāmatā. Kad bija bez maksas tad regulāri apmeklēju, jo bija interesanti palasīt citu cilvēku viedokļus, idejas utt.. bet kad ieraudzīju tos (tikai) 15 santīmus- lapu izdzēsu no savu favorītu saraksta. Un izlasot Jūsu sūdzību sapratu, ka pareizi vien izdarīju.

K ketlīna 19.02.2010

nu, atklāti sakot, es šajā mājaslapā kādreiz uzturējos visai bieži, pat rakstīju dienasgrāmatu - nu ļoti nepatīkami, ka tagad mājaslapai citi īpašnieki un tas viss tik dārgi izmaksā... nav vairs nekādas vēlēšanās apmeklēt portālu, kaut arī bija patiešām ļoti interesanti sekot citu cilvēku ēšanas paradumiem, izteikt un saņemt viedokļus par veselīga dzīvesveida jautājumiem... un manuprāt nekāda dižā peļņa viņiem nebūs, vismaz ne ilgtermiņā, jo pirmo reizi varbūt arī samaksās, bet pēc tam noteikti neatgriezīsies - vienīgais, kas dieta.lv ir patiešām sakarīgs, ir tās dienasgrāmatas un forumi, un tādas lietas citās mājaslapās var dabūt par velti.

M MAX 19.02.2010

Xe xe, ну и чушь... пользуйтесь google

Z Zaiga 22.02.2010

Es arī tur šad tad iegriezos.Ne jau man tievēt vajag nekā, vienk.kā jau te raksta, interesanti palasīt forumu, nu vispār interesantas lietas.Tagad laikam domāts tiešām tiem, kas grib ieturēt slaido līniju.Ķipa nemaksāsi-neko neuzzināsi.

J janelle 25.02.2010

Atvainojos, ka rakstu bez garumzimem.

Negodigi liekas ari tas, ka vini nepubliceja pazinojumu, ka dieta.lv parvertisies par maksas pakalpojumu. Nu vismaz es tadu info neredzeju.
Ievietoju smalku aprakstu par savu pieredzi, ieverojot vienu no dietam un nakamaja diena atklaju, ka man jamaksa, lai tiktu ieksha. Tatad atsauces uz savu rakstu nevaru sanjemt, ja vien neshkjiros no iepriekshminetaas naudas summas.

Turklat es savas pieredzes aprakstu nepubliceju, lai kads ar to varetu pelnit naudu., bet gan jebkuras personas brivai pieejai.

R Raivo 09.03.2010

Var'būt kāds varētu padalīties ar informāciju kā tad atteikties no šīs lapas???
Būtu ļoti patteicīgs...

H HDD 15.03.2010

Atteikties var caur PTAC, jo šajā gadījumā ir pārkāpti vairāki likumi...
Lapai ir jābrīdina par to, ka samaksājot 0.15 Ls pēc tām visu laiku no jums ņems nost naudu (bez brīdinājumiem un citiem apstiprinājuma SMS veidiem). Tagad šī informācija nav nekur atrodama, tāpēc SIA "Technology Mobile" (kas ir ierakstīti kā lapas uzturētāji dotajā brīdī) nodarbojas ar tīra veida cilvēku krāpniecību, kas ir jau krimināls noziegums.

V Valodasinspekcija 15.03.2010

Šī informācija ir visiem pieejama BEZ REĢISTRĒŠANAS!!! Neesi akls - izlasi, pirms visur-kur ievadīt savu numuru! Nu paši cilvēki stulbi - tāpēc arī šādas "FIRMAS" pelna... Jo kamēr LOHI ir, darbs atradīsies!!!

"Pakalpojums pieejams visu laiku. Lai pieteiktos pakalpojumam sūti sms DIETA uz nr. 157. Reģistrējoties saņemsiet pieeju portālam Dieta.lv par maksu 1, 99 Ls mēnesī (ieskaitot PVN). Šī cena spēkā no 27/02/2010. Reģistrējoties līdz 26/02/2010, maksa par portāla lietošanu ir 2, 06 Ls par divām nedēļām vai 4, 12 Ls mēnesī, neieskaitot īsziņu piegādes un nosūtīšanas izdevumus. Šis ir abonēšanas pakalpojums, tā termiņš pagarinās automātiski. Lai pārtrauktu abonēšanu, sūtiet sms DIETA STOP uz nr. 157. Informācijai: [slēpt]@dieta.lv. Pakalpojumu piedāvā SIA "Technology Mobile", reģ.nr. LV40103256714, adrese: Elizabetes 9, Rīgā. Pakalpojuma sniedzējs neglabā šo distances līgumu. "

TO RAIVO:
Lai pārtrauktu abonēšanu, sūtiet sms DIETA STOP uz nr. 157.

TO HDD:

Nekas nav pārkāpts. Cilvēks ir informēts, bet ja viņš nemāk lasīt, neviens likums viņu neaizstāvēs!!!

L LaimaLapa 16.03.2010

-----------------------------------------------------------------

Šī te informācija parādījā tikai nesen, kad es iekritu šajās lamatās bija divi veidi: 0, 15 sant vienai dienai un abonēšana!
Starp citu, arī īsziņa man ir saglabājusies, kas apstiprina ka esmu pieteikusies pakalpojumam tikai uz vienu dienu!

I Ilze 08.06.2010

Vispār tā ir cūcība, šitā apčakarēt cilvēkus...
Man bija zelta zivtina, kad pirmo reizi pasūtīju "foršos" padomus, visu laiku ņēma nost naudu, pat nezināju kā atteikties, kad pārgāju uz lmt ar to pašu nr, pēc kāda 3ned.pārtraukuma man pēkšņi atkal sāka ņemt nost naudu un nāca tie padomi!
Tā kā biju izvēlējusies sev izdevīgu tarifu pa 4ls mēnesī, man tā vietā vajadzēja vēl piemaksāt 8ls! Normāli, ja!???? Sanāk es pārmaksāju krietnu naudu, kuru nezinu ka nomaksāt, jo vēl ir tik daudz par ko maksāt!
Tad rodas jautājums - cik daudz ir tādu cilvēku, kā es, kuri tik maksā un nezin kā tikt no tā vaļā? Un iedomājieties kādi viņiem ir ienākumi, uz tādu kā es, rēķina!
Tapēc es ļoti karsti citiem iesaku - mīļie cilvēki to pašu informāciju un vēl labākus padomus var mierīgi sameklēt internetā, tapēc netērējiet savu naudu un neiekrītiet tīklos!
LAI ATTEIKTOS NO PADOMIEM SūTIET SMS - VESELIBA STOP uz 157

J Juris 15.09.2010

Nu nav ko vadīt visur savu tel.nr. kur tik pieprasa. Paši lietotāji vien ir vainīgi. Tad nav ko čīkstēt.

lavendula 17.10.2012

Labdien, visiem!

Vēlos izteikt piedāvājumu.

Meklēju sadarbības partnerus Franču kompānijai.
Šie franču kompānijas ENERGYDIET produkti ir pilnvērtīgs ēdiens, kurš nodrošina veselīgu ēdienkarti.
To var lietot visi bez izņēmuma.
ENERGYDIET ir svara kontrolei, korekcijai, pilnvērtīgai ēdienreizei, bērniem, jauniem cilvēkiem, biznesā aizņemtiem, steidzīgiem, slinkiem, kuriem negribas gatavot ēst, pusmūža un gados vecākiem cilvēkiem. Ēdiens ir labi piemērots arī tiem, kuriem ir problēmas ar kunģi un zarnu traktu. Pēc ilgstošām slimībām, pēc operācijām, ...un.tt.

Ja rodas interese, zvaniet vai rakstiet uz e-pastu.
Visā Baltijā notiek semināri.
Latvijā esam ienākuši nesen.

Pilnvērtīgs ēdiens ENERGYDIET !

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTIEM - LATVIJĀ UN VISĀS CITĀS VALSTĪS: + 371 20084373,

e-mail: [slēpt]@inbox.lv