Diennakts Vet.klinika - uzšķērdētāji

Man pēc šīs klīnikas mana mīļā kaķenīte nomira, jo it kā švesķermenis zarnās jātaisa operacija, švešķermeni neatrada tikai uzšķērdēja manu dzīvnieku! Vienkārši nav komentāru, ļoti sapīgi, jo viņas vairs nav, un jā nauda ar bija liela, bet ko tikai saimnieks nav spējīgs izdarīt sava mīluļa labā.

E

V vita 24.07.2008

vienkārši naudas sūcēji

S ssu4iki4ka 24.07.2008

haha

T toony 01.08.2008

Vajag tiesā sūdzēt.

A alina 09.09.2008

Da eto dejstviteljno uzzasnaja klinnika i uzzasnie sanitari oni prosto muchajut zivotnih, ja eto videla svoimi glazami kak odin sanitar izdevalsja nad zivotnimi, vpihivaja im v rot lekarstvo, tak cto ot tuda zubi cutj ne viletali...iz za nekompetentnosti vracej ja poterjala tam svoego ljubimca, i nikomu ne sovetuju tuda obrashatsja.

м Михаил 05.11.2008

Это просто уроды! Мы привезли им собаку отравленную крысиным ядом, так они заставляли ее возить почти каждый день и тресли бабки за визит. Точно не помню что они там не квалефицировано делали (потом одие ветеренар описал их неправоту), но собака умерла. Давно это было, лет 6 назад. Эмоции уже не присутствуют, а абида осталась. Бог им судья.

L Lepi 05.11.2008

Žēl to pekaini un saimnieci.

G Gugu 29.07.2009

Ja jau tik ļoti te visi savus dzīvniekus MĪL, TAD ELEMENTĀTRI BŪTU jānoskaidro par attiecīgo iestādi atsauksmes, nevis uz dullo, kad vairs problēma nav atlieka skriet uz visām 4 debespusēm, žēl, ka dzīvnieki paši tiek pie tādiem "saimniekiem", kuru dēļ tiem jāmaksā ar savu dzīvību!!! Jo pietiek visādu kaktu kantoru, kuri tik izradās kā nez kas, bet reāļi irādās pavisam savādāk!