B breiksa 04.09.2013

Dienas pieskatīšanas centrs "Jautrā Vīnodziņa", nav tiesa, tur nav neviena mamma ar šādu vārdu, man tur iet bērns, auklītes laipnas un atsaucīgas, neslavas cēlāja ir sieviete kurai traucē šis centriņš.

ķ Ķekavas novada māmiņa 11.11.2013

Par to ārprātu ko ieraudzīju, apmeklējot šo pieskatīšanas centru, izteikšos iespējami maigāk.

Grīdas bija netīras, dzīvoklis smirdēja, auklītes un viņas vecākās meitas attieksme pret svešajiem bērniem bija manāmi nejaukāka nekā pret savu aptuveni pusotru gadu veco bērnu, pat mana apmeklējuma laikā. Un aukles interese par manu bērnu bija tuvu nullei - neviena paša jautājuma, pat ne lieka acu skatiena bērna virzienā.

Dzīvoju tuvējā mājā, dažas reizes dienas laikā esmu redzējusi bērnus dzīvojamies pa pagalmu, aukle tiešām paceļ uz viņiem balsi. Nemaz negribu iedomāties kas notiek dzīvoklī.

Arī zināms bērniņš, kurš kādu laiku bija apmeklējis šo iestādi, bija kļuvis manāmi agresīvs, tagad nomainīja dārziņu.
Tomēr nesaprotu ar kuru galu domā tie vecāki, kuri laiž savus mazos bērniņus šeit, jo tuvējā apkārtnē ir daudz citu labu variantu!

L lelde63 09.12.2013

Nepiekrītu viedoklim vai sūdzībai par Dienas pieskatīšanas centru "Jautrā Vīnodziņa".Dzīvoklis, kur uzturējās bērni tika regulāri kopts un arī par auklītēm un to darbībām no vecākiem ar bērniem kas apmeklēja šo centru ir tikai labas atsauksmes.Jāpiezīmē, ka centrs no 01.11.2013 vairs neatrodas līdzšinējā adresē un tāpēc komentāram, kas ir ievietots 11.11.2013.g. ir neizprotams iemesls...

M mazaa_ciepa 09.12.2013

Pilnīgi nepiekrītu šiem apgalvojumiem, ko ir uzrakstījuši šie ļaudis, kuri vēlas apmelot šo pieskatīšanas centru. Arī mēs vedam savu bērnu uz šo pieskatīšanas centru. Un, bērnam tur ļoti patīk. Bērns ir paēdis, tīrs, priecīgs. Bērns tiek nodarbināts no rīta līdz vakaram, mācās dzejoļus un dziesmiņas kopā ar auklītēm. Auklītes ir profesionālas, jaukas, mīļas. Vienmēr samīļos, ja būs kāds kreņķis uz mazās sirsniņas.
Tiešām Jums - kuri apmelo ceļ neslavu šim bērnu pieskatīšanas centram, nešķiet, ka, ja bērniem nepatiktu tur atrasties, tad viņi ar prieku turp neietu, mājās stāstītu visu negatīvo, no rītiem lietu gaužas asaras, jo nevēlētos iet.

Tiešām nesaprotu, Jums no tā paliek labāk, ka ceļat neslavu šim centram?