www.sudzibas.lv Diane-Beauty Tips Gēla nagu pieaudzēšana

Diane-Beauty Tips - Gēla nagu pieaudzēšana

Tiešām neiesaku - es biju, izgāju no turienes nelaimiga, nav nekādas pieredzes, nekvalitativi uzlika nagus, loti nesmuki un nakamajā dienā kabatas, ngi negliti, mājās pamaniju, ka vienam nagam nav uzlikta pēdējā karta
:((((((( šausmas

D Diāna 12.10.2011

Godīgi sakot, es neticu tam, ko Jus rakstat. Ko nozīme "ļoti nesmuki"? Kad es lieku nagus es vienmēr jautāju par formu - patīk/nepatīk, garāk/īsāk, tā/vai šitā? Pieredze man ir jau gandrīz 2 gadi, ir pastavigie klienti. Bet par pedējo kartu es varu pateikt tā, ka katrs var kļudīties un palaidīt kaut ko. Tas nav tāda lieta par kuru jāsudzās. Jus vienkarši varējat atnākt un es labprat izlabotu SAVU kļūdu. Be Jums vieglāk rakstīt te muļķības it kā es speciāli palaidīju vienu nagu.

D dace 20.10.2011

Es arii tur par lielu nelaimi traapiiju, jo shkita jauka reklaama. Gaaju skropstinjas likt. Peec tam biju tik nelaimiiga! Pilniigi nekvalitatiivs darbs! Taas bija shausmas! Nekaadas profesionalitaates!!! Taa iegraabos!! Truukst vaardu no shoka!!! Neiesaku sho Diane!!!

D dace 22.10.2011

Ieteikums šīm strīdu pusēm: Ja meistare ir pārliecināta ka viņas darbs ir pareizs, lai piekrīt eksperimentam. Viņai pašai lai pieaudzē- uz vienas acs profesionāle uzliek kā būtu pareizi, uz otras acs tā, kā liek cietušajām. Lai novērtē kas ir kas. Pēc tam tak noņems.

I Inga 03.11.2011

Arī es biju "salonā" Diane, pieaudzēt nagus. Vienīgais ko varu pateikt: ŠAUSMAS. Darba apstākļi šausmīgi, tāpēc arī kvalitāte šausmīga. Telpa tumša un mazā lampiņa, kas spīd uz galda nemaz neapgaismo darba virsmu. Tādēļ, kad izgāju dienas gaismā un ieraudzīju kas ir ar manām rokām, ŠAUSMAS. Pilnīgi biju gatava iet un pieprasīt kompensāciju par man sabojāto ilgi gaidīto prieku. Ja piedāvā pakalpojumu, tad tam ir jābūt kvalitatīvam, nevis aizbildināties ko Jūs vēlaties par tādu cenu. nav pagājusi nedēļa, bet man jau tagad ir kauns rādīt rokas. 50% atlaidi profilaksei arī neizmantošu. Neiesaku šo "skaistumkopšanas salonu" nevienam. Ūķis, ne salons un tur strādājošie - vergi, no kuriem kvalitāti nevar prasīt sakarā ar drausmīgiem darba apstākļiem. Sen nav bijusi tik pilna sirds, ka kliegt gribās, lai atbrīvotos no tā negatīvā ko guvu šajā "salonā" .

N navsvarīgi 09.11.2011

Es domāju paklusēt, bet neklusēšu, jo mans strīds ar šo "speciālisti" jau risinās caur perkamkopa.lv

1.Piekrītu apgalvojumam, ka tas nav nekāds salons, bet gan ūķis ar sapelējušu sienu.
2.Ir pagājusi nedēļa un man visiem nagiem jau ir kabatas..tiešām kauns jau cilvēkos iziet.
3.Es šo "salonu" apmeklēju jau krietnā tumsā..Nav nevienas norādes no ielas puses..ej, kur gribi.Uz zvanu atbildēja, bet tik klusi, ka neko saprast nevarēja, turklāt bija izbrīnīta, ka es nezinu vārtu kodu! WTF, kā es to varu zināt?!
4.Mūzika un žurnāli tikai krievu valodā, varbūt der padomāt, ka mēs dzīvojam Latvijā, un jūsu klienti, dārgā Diāna, varētu būt arī latvieši...

5.Es nemēdzu izgāzt žulti internetā, bet šoreiz prasījās..varbūt Diāna sāks apzināties savas kļūdas un uzlabos sava "salona" reputāciju.

D Diāna 12.11.2011

Labdien!

Es jau sen atbildeju uz Jūsu vēstuli, kas man bija pārstutīts, no pērkamkopa.lv
1. Mēs sevi nepozicionējam ka salons, bet tiešam pa 2 dienam mūms vajadzēja pārvakties uz to telpu, jo mūsu telpā tika limētas jaunas tapetes.
2. Nevisiem dēr materiāli. Es lietoju gelu Della Mar. Varbūt Jums tas neder. Mēģiniet aiziet pie meistara kurš izmanto LUX gelu, vai IBD. Ja Jums nagi neturās, tas nenozīme ka visiem tā ir. Es stradāju jau 2 gadus un par to laiku ir tikai 4 sudzības. Par to laiku es paspēju sataisīt nagus aptuveni 700 - 800 reizes. Tas ir labs rezultāts.
3. Vēl reiz atkartošu kad mēs sevi nekad nepozocionējam ka salons. Un parasti cilvēki apmekle mājas lapu, kura IR noradīta kuponā. Un tur IR noradīts KODS. Tapēc es Jums pajautāju par kodu.
4. Žurnāli mums ir gan krievu valodā gan latviešu. Ja es Jums iedēvu žurnālu krivu valodā un Jums ir problēmas ar krievu valodu, tad varējat paņemt citu. Tas nenozīmē ka mūms tādu nav.=) Un ja mūzika ir krivu valodā, tad kādas ar to ir problēmas? Jūs taču atnācat uz proceduru, nevis karaoke barā. Kā ari ja Jums ta nepatik, Jus varējat pateikt par to un es ar prieku ieslēgtu kaut ko citu.
5. Man ir daudz klientu un ja jums visas pretenzijas ir saistītas ar krivu radio un ar to ka es jums pajautāju par kodu, tas ir stulbības. Jo apkalpoju es Jus latv. valodā un nosaucu jums kodu. Kādas problēmas? Un kapēc Jus nevarējat man to pateikt uzreiz uz vietas? Vai piezvanīt? Jums ir mans numurs. Protams ka vieglāk rakstīti stulbības internetā. Palika vieglak?

N nuja 13.11.2011

Nesaprotu kāpēc tu par kaut ko attaisnojies, jo tas te noteikti nav aktuāli, jo meitene kas raksta sūdzības par tevis veikto pakalpojumu ir vienkārši sakot dumjas un uzskatu ka tas ka tu mēģini sevi attaisnot viņu acīs arī ir bezcerīgs pasākums, jo tas pats rakstījums, ka viss bija drausmīgi slikti sākot no paša sākuma kad viņas gāja uz izvēlēto procedūru uz tavu salonu, jau sākot ar kodu pie vārtiem :D un ja viss bija tik slikti kā šeit bija aprakstīts tad jau pie vārtiem vajadzēja mesties riņķī un iet prom, nerunājot jau par pakalpojuma kvalitāti, kas arī izrādījās tik slikta, ka gribējās kliegt, tad ko tad viss tas abižoto "bariņš" negāja atpakaļ un neizteica uzreiz savu neapmierinātibu par tavu darbu, bet ne aizskrēja mājas un tik vien dūšas pietika kā uzrakstīt šeit, tas ar pierāda tik to cik cilvēki varbūt zemiski un neko nespēj pateikt acīs, bet aiz muguras ir lieli un vareni un visi tie komenti par nagu kam nebija uzlikts spīdums nu to lai nu kāds apgaismojums tur bija vajadzēja pašam redzēt jo neiedomājos kā var neredzēt ka visi nagi ir spīdīgi un viens ir vienkārši matēts bez spīduma :D tur jau prakstiski jābūt aklam lai neredzētu .Iesaku neņem galvā tādus rakstus, jo vienmēr būs kads kuram gribēsies ko pretīgu uzrakstīt, šim jau šis portāls ir arī domāts un nosaukumu vajadzētu pamainīt DRANĶĪBAS.LV tas te vairāk piestāvētu, jo reāli sūdzību par tēmu te ir ļoti maz .

D Diāna 13.11.2011

Nu Ja, paldies par tavu vēstuli. Es arī brīnos par to ka cilvēki raksta par tādam lietam ka es pajautāju "Vai Jus ziniet kodu?", ka nav spīduma uz viena naga (tas nevar būt, jo es pec spīduma vel lieku eļļu un noteikti pamanītu ka visi spīd un viens matēts), par krievu žurnāliem - man ir vesela žurnālu kaudze - ņem jebkuru. Nepatīk mūzika - izvelies un es samainīšu. Mūms katru dienu skan kaut kas jauns gan lv. mūzika gan kr. gan eng..
Un ja tiešam viss tik slikti sataisīts Kāpec neviens no Jums neieradas un pat nepazvanīja ar savam sudzībam? Vieglāk rakstīt te stulbības un pēc tam daraudēt man, rakstot e-mailus, lai es izdzēstu savus komentārus no ši portala. Un ja TEV interesanti to zināt - tas nav iespējams - tādas opcijas nav. Un pat ja būtu? Kapēc man jādzež nost tavu vardu? Tu taču par mani raksti.

A Anna 30.11.2011

Шла на наращивание ногтей с наилучшими мыслями, прочь отбросила все негативные комментарии, прочитаные до этого, но... Мне глубоко все равно на место, это для меня не проблема, главное, чтобы качественно была выполнена работа, а такого не получилось. На следующий же день вылез карман (при том, что я не то, чтобы ногти не мочила, я ничего кроме ключей в руках не держала, т.е. ногти никакому риску не подвергались). Еще через день другой ноготь треснул, потом там где был карман (уже через 4 дня довольно большой) отломалась типса на половину, с другого ногтя, который казался нормальный, аж из под геля кусок типсы отвалился! И это после 5 дней...очень обидно стало. Пришлось идти к другому мастеру, снимать вообще ногти и ставить другие. Кстати, чисто мое наблюдение, геля не так много кладете, особенно это заметно по большим пальцам, видно как типса получается выше ногтя. К сожалению, к Вам больше не приду.

D Diāna 30.11.2011

Вы могли мне позвонить и мы попробовали бы сделать другим гелем. Я пользуюсь двумя фирмами. Кому-то подходит один, а кому-то другой. Заранее узнать невозможно просто. Но прежде, чем писать жалобы, Вы могли бы позвонить мне и ршить этот вопрос как-то по другому. Так как гелевое наращивание это сложная процедура и каждому нужен свой подход. Изначально я всем делаю совершенно одинакого, а потом уже в зависимости от особенностей и реакции ногтя на гель делаю какие либо поправки в технологии. И типса не может ломаться по моей вине. Скорее всего вы ударили ноготь так как просто так сломаться само по себе или треснуть на ровном месте ничего не может и естественно на этом месте потом будет отходить гель. А работаю я очень аккуратно и технологий не нарушаю.