www.sudzibas.lv Diāna Agruma MFD Mežciema doktorāts Nekompetenta un augstprātīga ginekoloģe

Diāna Agruma MFD Mežciema doktorāts - Nekompetenta un augstprātīga ginekoloģe

Vēlos pasūdzēties par ginekoloģi Diānu Agrumu,kura strādā MFD veselības centrā Mežciems un MFD Veselības centrā Pārdaugava.Šī ārste ir ne tikai nepieklājīga un augstprātīga pret savām klientēm,bet arī "plēš" neadekvātas naudas summas un uzstāda nepareizas diagnozes.Sākšu ar to,ka jau aizejot pie viņas pirmajā vizītē,viņa man prasīja,kapēc es nomainīju savu ginekologu(pirms tam es staigāju uz poliklīniku,kur bija diezgan drausmīgi apstākļi un tālu jābraukā,tapēc es izvēlējos doktorātu Mežciems,jo tuvu pie mājām). Es viņai paskaidroju,ka man poliklīnikā neapmierināja ārsts,jo bija diezgan vienaldzīgs un pusgadu nevarēja izārstēt iekaisumu,Uz ko viņa man atbildēja:"Un tu domā,ka par maksu pret tevi labāk izturēsies?".Es tam nepievērsu uzmanību.Pagāja pāris mēneši un es paliku stāvoklī,stājos uzskaitē pie šīs ārstes, jo bija tuvu mājām un grūtniecēm izmeklējumi pa velti. Tie laikam bija vienīgie plusi.Tālāk parādījās tikai tas,cik Agruma ir nekompetenta un nezinoša.Grūtniecības sākumā teica,lai es nesapriecājos,jo iespējams,ka grūtniecība var neattīstīties(kaut gan es jau biju otrajā grūtniecības mēnesī), tas man bija patiess šoks un es pārdzīvoju,cerot,ka tomēr auglis attīstīsies kā vajag un viss būs labi. Pēc tam -jau 5 grūtniecības mēnesī viņa man paziņoja,ka man ir 2 placentas.Kas arī nebija taisnība.Es aizgāju pārbaudīties uz ARS un tur man daktere teica,ka man ir viena liela placenta un viss ir kārtībā.Vēl neskaitu arī to,ka 3 mēnešu laikā viņa 2x aizgāja atvaļinājumā uz 3 nedēļām un man nācās gaidīt ,kad es tikšu pie viņas,lai gan pēc pārbaužu grafika būtu jāiet ātrāk.Un beidzot-"kronis" visam bija tas,ka es pie viņas aizgāju uz standarta pārbaudi 6 ned pēc dzemdībām ,kur pie apskates viņa man "konstatēja",ka man "visa dzemde" ir pilna ar placentas gabaliņiem un man jāskrienot tūlīt pat uz slimnīcu Gaiļezers.Ko es arī darīju un mani tur nevajadzīgi noturēja 2 dienas(kā jau slimnīcās) un beigās pēc visām ārstu pārbaudēm un ārstu sasaukta konsīlija pateica,ka placentas gabaliņi esot maziņi un viņi paši uzsūkšoties,un nav jēgas taisīt dzemdes abrāziju(tīrīšanu),jo var sākties lstipra asiņošana.Secinājumi ir tādi,ka Agruma ir ne tikai augstprātīga savā attieksmē ,bet arī visu pārspīlē un NEMĀK skatīties USG.Visu laiku uzstāja,ka man ir jāiet tīrīt dzemde un ka man vispār tur esot polipi.Uz manu jautājumu-ko tas nozīmē-viņa man atbidēja,lai es iemetot Google un apskatoties ko tas nozīmē.Tā arī bija mana pēdējā vizīte pie šīs murgainās ārstes, Es ceru,ka agri vai vēlu viņas klientu daudzums stipri saruks un sievietes sapratīs,ka par tādu samaksu,kā viņa ņem var atrast daudz kompetentākus un laipnākus ārstus!

Atbilde no MFD administrācija 30.03.2016

Labdien, ļ. cien. kliente!
Vispirms vēlamies Jums atvainoties par radušos situāciju un par sagādātajām neērtībām. Mēs noteikti izvērtēsim šo situāciju, lai turpmāk vairs nepieļautu minētās kļūdas un profesionāli sniegtu arvien kvalitatīvākus pakalpojumus saviem pacientiem.
Diemžēl tā kā Jūs vēlējāties palikt anonīma, grūti sniegt pamatotu un izsmeļošu informāciju. Lai izrunātu radušos situāciju un atrisinātu domstarpības, aicinām Jūs tikties klātienē.
MFD Veselības grupa augsti vērtē pakalpojumu kvalitāti, tādēļ esam ieinteresēti par katra klienta apmierinātību.
Jebkurā gadījumā aprakstītais gadījums no vadības puses tiks rūpīgi izanalizēts un iesaistītās personas tiks sodītas.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sniegto informāciju.
Ar cieņu,
MFD administrācija
www.mfd.lv

B

S Saulaina_Diena 21.02.2015

nevarētu piekrist. esmu pie dakteres Agrumas jau n-tos gadus kā paciente un nekad nekādu problēmu nav bijis.

P pozitīvā 11.03.2015

Diezgan stulba sūdzība...Droši vien vajadzēja ''nolaist tvaiku''...
Jo liekas tā savādi, ja stājas uzskaitē pie ginekologa ar kuru nav izveidojies kontakts jau pirmajā apmeklējuma reizē!
Ja cilvēks pats ir ar kaut ko dzīvē neapmierināts, tad viņam arī gribas ar citiem ''pakasīties''un kaut kādā veidā izliet savu žulti, gūstot no tā apmierinājumu...Par šīs neapmierinātās dāmas (ja tā var teikt!) pašas kompetenci un izglītības līmeni rakstā vien secinām, ka viņa nemāk normāli uzrakstīt savas emocijas, piemēram, lietojot frāzes: ''plēš" neadekvātas summas; staigāju [uz poliklīniku]; ''kronis visam''; standarta pārbaude; jāskrienot [uz slimnīcu]; skatīties usg; iemetot google.
Pati regulāri apmeklēju šo dakteri un varu teikt visu to labāko- kompetenta un atsaucīga! Nekādu pārdabisku naudas ''plēšanu'' arī neesmu ievērojusi- viss notiek pēc MFD "Vita" cenrāža, ar kuru var iepazīties gan kabineta priekštelpā, gan pie reģistratūras un jau laicīgi izlemt vai tas tev ir pa kabatai vai nē!; starp citu arī maksāju doktorāta reģistratūras kasē...

S sirjea 09.04.2015

Piekrītu tam, ka Agruma ir nelaipna, neiecietīga un plēš nenormālas summas. Arī man veica usg nejautājot vai es to gribu un nebrīdinot ka būs atsevišķa maksaun tad vnk izrakstīja rēķinu par gandrīz 70eur!! Usg konstatēja polipu.Uzreiz tīrīšana bez vārda runas. Aizgāju pie citas ārstes par kuru ir tikai labas atsauksmes. Un tā arī bija-cita attieksme uzreiz. Daktere brīnījās par Agrumas usg.

V vivo 23.01.2016

Piekrītu, ļoti augstprātīga daktere.

M mazulish 05.06.2016

Esmu pie dakteres Agrumas jau vairāk kā gadu, gan uzskaitē ar bebi, gan arī pēc tam. Ja ir stingra, necucinas,aizrāda ja vajag. Bet teikt, ka augstprātīga, nekompetenta.... nu nezinu. Arī cenas adekvātas. Varu teikt tikai labako, vienmēr atbild uz zvaniem, arī ārpus sava darba laika. Pēc dzemdībām bijām ciemos ar meitiņu, daktere loti priecājas.

S Silva12dent 12.07.2016

Pilnīgi pikrītu!!!!!
Ļoti nepatīkama persona.
Pret pacientu izturas augstprātīgi un nelaipni.
Biju pie viņas tikai vienu reizi(mana ginekoloğe bija atvaļinājumā).
Jutos pazemota.
Un arī viņas medmāsa ir tieši tāda pat.

M Marija Marija 02.01.2020

Побывала у этой докторицы в октябре 2018 года... Ужасная врач! Зачем-то подробно выясняла почему пришла к ней (а мне просто ближе этот докторат к работе и мне надо было сделать узи именно сразу после месячных, Ольга Плисума была в отпуске)... Ну ладно... Мне 40 и естественно меня волновал вопрос возможных новообразований (полипы, миомы, онкология, опять же намнез мамы, знакомые). О чем я ей сразу и сказала. Она осматривает меня на узи и говорит "все нормально". Я задала уточняющий вопрос и что тут началаось! Она мне начала выговаривать, мол раз я сказала нормально, значит, нормально, как это еще можно понять, что у меня проблемы с пониманием сказанного! И так на повышенных тонах. Я, если честно, молчать не стала, и ответила ей, что за 100 евро будут задавать все вопросы какие посчитаю нужным и что это мое здоровье и ответсвенность за него! Она продолжает осмотр (то есть я с раздвиными ногами в кресле, с апаратом внутри), и эта гадина мне так язвительно - рака нет! Потом был осмотр груди... Ну не знаю, может у каждого врача свой подход, но так мне грудь НИОДИН врач не осматривал! Полностью раздеться до пояса, руки за голову, ноги на ширине плеч... я думала она мне оторвет грудь, хотя она и небольшая! Зачем-то высказалась по поводу моих выбритых мышек... На ее "есть ли у меня еще вопросы/проблемы к ней" - нет! конечно, нет! Вы точно не будете той, с которой я что-либо буду обсуждать! Если вам не нравится ваша профессия - идите в дворники, торгашки на рынке - им хамство и высокомерие заведомо прощают! Мне страшно подумать, как себя чувствуют молодые неопытные женщины после общения с этой грымзой! Я очень спокойный и неконфликтный человек, но тут нельзя молчать, женщины должны понимать к кому они идут...

O Olga29 19.01.2023

Ничего не изменилось, сегодня вышла от неё полностью разбитая, с испорченным настроением. Я думала такие "врачи" остались в прошлом. Жалею, что согласилась на осмотр, надо было всё-таки уйти, всё равно не доверяю её заключению. Больше ни ногой к ней, несмотря, что рядом с домом