LV RU
www.sudzibas.lv Diamonds TS Sia Cinisks un rupjš īpašnieks, savas kļūdas noveļ uz klientu

Diamonds TS Sia - Cinisks un rupjš īpašnieks, savas kļūdas noveļ uz klientu

Netērējiet laiku ar šo neprofesionālo kantori, alternatīvu ir daudz un par labāku cenu, piemēram, pakubuss.lv, livisgo.lv, parvadatajs.lv, eutransport.lv un citi.

Biju sarunājusi kādu, kas manā vietā gaidīs sūtījumu, kamēr pati biju darbā. Mājas lapā norādīto trīs stundu laikā neviens neieradās un ziņu nedeva. Pēc vēl pāris stundām mēģināju sazvanīt šoferi un noskaidrot, kas par lietu, bet sazvanīt neizdevās. Tad zvanīju uzņēmuma īpašniekam dairim, un izrādījās, ka pie manis mājas lapā norādītajā dienā neviens braukt nemaz neplānoja. Tajā brīdī draugi bija sēdējuši jau 7 stundas, gaidīdami manu paciņu. Dairim tas nelikās svarīgi. Viņš bija rupjš un cinisks, un prasīja, kāpēc es viņam uzgāžot savas problēmas. Viņš pat neatvainojās un paziņoja, ka man pašai vajadzēja uzminēt, ka norādītie laiki ir nepareizi. Interesanti gan, ka pats dairis savu kļūdu līdz tam nebija ieraudzījis.

Diamondts ir viena no dārgākajām pārvadājumu kompānijām, bet daira attieksme ir neredzēti neprofesionāla. Šos pakalpojumus vairs neizmantošu un neiesaku arī citiem. Paši šoferi ir lādzīgi, un nav viņu vaina, ka uzņēmuma īpašnieks neprot ar klientiem sarunāties, taču, ja ar sūtījumu gadās problēma, variet necerēt uz daira atsaucību. Priekš kam maksāt rupjam cilvēkam par pakalpojuma neizpildīšanu, ja ir pieejamas uzticamas kompānijas, kas izturas pret klientiem ar cieņu, pie tam maksā uz pusi lētāk.

Ks

Vairāk sūdzības par Diamonds TS Sia

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay