Dia+logs - Nekompetence

Apbrīnojama ir Dia+logs centra priekšniecība. Kad jaunietis iet pie šiem pieteikties darbā, šiem nav ko piedāvāt. Kā var nebūt ko piedāvāt, ja paši majaslapā kādu laiku atpakaļ bija likuši, ka meklē darbiniekus? Lielākā daļa iedzīvotāju šajā valstī ir negatīvi noskaņoti pret visu šo lietu, bet te atnāk jaunietis, un viņam neko nevar piedāvāt. Manuprāt, šī iestāde arī ir bišku jāpatīra, viņiem ir savējie cilvēki kuri nelaiž jaunos iekšā. Tātad, nav kautkas kārtībā ar sistēmu šajā iestādē. Iesaku bišku papurināt viņus. Un, ja šī iestāde būtu viena tāda. Vel taču ir tāda kā org. , mozaīka'', kuri, starpcitu, ir sadarbības partneri. Tiešām, tas viss pārāk aizdomīgi. Problēma, jau nebūtu tajā, ka nav viņiem vakanču, problēma ir tajā, ka bija konkrēts sludinājums, ka pie tikšanās un pārunu laikā, konkrētais pretendents, netika atraidīts. Ļoti liels sarūgtinājums pēc šī visa ir šai personai. Iesaku, kādai iestādei mazliet, pārbaudīt šīs iestādes.

K Kauns 19.05.2017

Aizvainoja nabadziņu. :D Nedzīvo pasakā,ja kas.