www.sudzibas.lv DgCars Preiļi Attieksme pret darbu un cilvēkiem

DgCars Preiļi - Attieksme pret darbu un cilvēkiem

Sveiki. Es 30novembrī atdevi mašīnu uz remontu un par krāsošanu un līdz šīm laikam nevaru pie tās tikt. Apnika staigāt un lamāties kad beidzot to sataisīts, bet katru reizi viņiem ir atrunas to nav laika to nav kas dara... Un tas jau ilgst 5mēnesi. Pirms lieldienām es viņu paņēma uz mājām tā kā teica ka salaboja visu, bet... Es kad braucu līdz mājām jūtu ka bremžu gandrīz nav! Nu labi... Iebrauc pagalmā un sāku skatīties kā salaboja un... Viss salons aizdirsts, sēdekli notraipīti, bagāžnieka sasviesti papīri, logi netīri. Pārbraucot ar roku pa tiem roka melna.. Un teica ka taisīja ķīmisko tīrīšanu. Tad gāju mājās un gribēju aizslēgt durvis, bet viņi vērās vaļā un mašīna gaudo (nepareizi kko salika) es uzreiz zvanu servisa un pēc 20min to aizdzenu atpakaļ. Atstāvēja mašīna 3 un teica ka gatava, bet... Tagad mašīnu varēja aizslēgt tikai no ārpuses. Braucu vēlreiz reiz uz mājām un... Podkrilki nokrīt uz riepām. Izrādās viņi tos pieskrūvēja ar 2 skrūvēm kur vajadzēja būt 7plastmasas klipšiem, attaisu motora pārsegu un tur... Bail skatīties. To visu es novērsu un domāju apskatīšos kas ar bremzēm... Tur šķidrums ne pilina, bet tek. Kad mainīja šļauku nolauza cauruli. Bez bremzēm aizdzenu to atpakaļ un līdz šai dienai man nav mašīnas, bet es maksāju par to gan nodokļi gan octa gan kasko un nevienam nesāp galva... Un vēl servisa man pateica ka pats esmu vainīgs ka strauji nospiedu bremzes. Absurds! Un vēl pie tā visa es samaksājuši 1300€.. Un tā pat tagad tur stāv, bet man 15aprīlī beidzās ta... Nevienam neiesaku to servisu!

J