www.sudzibas.lv Dessange valsts valodas neievērošana

Dessange - valsts valodas neievērošana

Nesaprotu, kur skatās valsts valodas inspekcija!!! Luksus kategorijas frizētavā Dessange pašā Rīgas centrā latviski runā tikai administratore un viena friziere. Es uzsāku sarunu latviski, bet meistari principiāli atbild tikai krievu valodā!!!

E

. ... 14.12.2011

Neko tā inspekcija nedara... Es arī zinu vairākas vietas, kur man atbild tikai krieviski.

J JANIS 14.12.2011

bet tu esi k-kāda nacionaliste un principiāli nerunā ar viņiem krieviski?Šajā valstī krievu valodu arī jāzīn, muļķe.

. ... 14.12.2011

Jāni, šajā valstī ir jāzin latviešu valoda nevis krievu!!! Vēl jo vairāk, ja tā ir apkalpojoša iestāde.

J JANIS 14.12.2011

es taču uzrakstiju ARĪ!
Pamēģini atrast darbu bez krievu valodas ar normālu algu.. Tas nav iespējams..

. ... 14.12.2011

Ne jau par to šeit ir runa! Cilvēks vēlas pakalpojumu saņemt tādā valodā, kādā vēlas un šoreiz tā ir latviešu valoda!

M MANIAKS 14.12.2011

PALDIES PAR INFORMACIJU. SAGAIDISU VINAS PEC DARBA NETIKAI RUNAS, BET ARI DZIEDAS LATVISKI, ...

H He He 14.12.2011

nevēlaties runāt krieviski, brauciet uz Igauniju tur, ja jums atbildēs krieviski pats prezidents brauks skaidroties

E eva 15.12.2011

Nu ziniet savā valstī es varu nezināt krievu valodu un varu runāt tikai latviski!!! Un pakalpojumu sniedzējam šajā valstī ir jārunā valsts valodā!! un es neesmu nacionāliste un zinu vairākas valodas. Riebjās šitā muļķu attieksme, paši vainīgi, ka krievi uz galvas kāpj

A Axel 17.12.2011

ja ahujevaju s vas, it kā Latvijā nav citu problēmu? Kaut kas nepatīk, ej uz citu salonu. Kā tu vispār vari atļaut krivenei griezt tavus matus? a to staigāsi ar krievenes frizūru, ko tavi latviešu draugi teiks? panems un aizsūtīs uz Sibīriju kā nodevēju.
Un vispār dahuja tu gribi no kriviem ar jūsu attieksmi pret viņiem. Pasaki paldies ka viņa vispār ar tādu kropli ka tu bija runājusi.

P Pilseta 06.01.2012

Driz te būs viesstrādnieki no tālajiem un tūviem Austrumiem, diez vai viņi vispār runās kaut kāda saprotāma valodā...
īstie latvieši kaut kā vairāk pa īriju un Lielbritāniju dzivjas mūs dienās!