Desigualon. shop - Krāpšana

Nekādā gadījumā neveiciet pasūtījumu! Piedāvājumā ir apģērbi, sporta apģērbi, somas un citas preces ar atlaid no populāru zīmolu uzņēmumiem. Neuzķerieties! Piegādātājs pēc apmaksas sola nosūt preci, bet paiet mēnesis un preces vietā tiek piegādāta viena šalle, tas arī viss. Protams piegādātājs, uz vēstulēm neatbild un mājas lapa arī pazudusi. Esiet vērīgi!

Life_is_life 10.04.2019

Interneta labak pirkt tikai no lieliem un zinamiem veikaliem vai ari ar naudas summu kuru nebaidies zaudet

S sandis 10.04.2019

Arī biju iegrābies uz tādu "viendienītes" firmu, pasūtīju optiskās brilles, atsūtīja ķīniešu saules brilles :)... Tagad tikai pay pall sistēmu izmantoju, ja kas, naudu vēl var atgriezt. Ja internetveikals nepiedāvā veikt maksājumu caur pay pall, tas jau liek būt uzmanīgam un labāk pameklēt citu veikalu.

X xctaps 11.04.2019

cilvēki, nevajag būt naiviem un uzķerties uz primitīvām krāpniecības shēmām. Neviens un nekad jums nepārdos brenda produktus 20x zem tirgus cenas, NEKAD. Neesiet naivi ...