Dermatologs Ilze Indrikova - Slikts serviss

Diemžēl, netiku galā ar savām ādas problēmām, ejot pie šīs dermatoloģes. Cilvēks pensijas vecumā, neatceras ko ir teicis, neorientējas analīzēs, kritizē, ka es kā pacients pats nemeklēju savas analīzes, bet zvanu viņai. Kaut pati pirmajā vizītē uz Lapiņas uzraksta numuru kam zvanīt sakarā ar analīzēm. Sola pārzvanīt, bet, protams, nepārzvana. Veica krioterapijas manipulāciju mīliuma veidojumam uz deguna, protams, tā Nepalīdzēja. Kad tiek zvanīts gan par analīzēm, gan par to, vai nepieciešama atkārtota vizīte, tad nav ieinteresētības. Es saprotu, darba ir daudz, bet 1. Nevajag solīt, ja zini, ka neatcerēsies savus solījumus zvanīt, lai cilvēkam nav jāvaktē telefons bezjēgā visu dienu, 2. Nav galīgas nojausmas par to ko man darīt, jo analīzes nevar saprast, tās nav asins analīzes kur viss skaidrs, ādas nokasījumu analīzes lai saprastu ir nepieciešamas zināšanas. 3. Diemžēl, es vairs neizmantošu šī dermatologa pakalpojumus, jo absolūti bezjēdzīgi izniekots brīvais laiks. Pieredzējusī, gados veca ārste vairs nav spējīga veikt tāda nieka kā miliuma noņemšanu vienā vizītes laikā, ne arī netiek galā ar pacienta konsultēšanu. Ja netiek galā ar darbiem, var taču noalgot māsu, kas palīdzēja orientēties papīros. Tās pašas analīzes nespēj atrast uz galda, kaut tās jau gatavas bija 14. Maijā, ja nemaldos, nodotas tika 13. Maijā. Nu kautkā ļoti neforši... Meklēšu citu dermatologu vai specialistu, lai beidzot tiktu galā ar ādas problēmām. Labums ir viens, tā bija valsts atmaksāta vizīte. Un esmu ievērojis, ka pie viņas ļoti ātri var tikt uz valsts vizītēm, kamēr pie citiem speciālistiem vispār nevar pierakstīties uz valsts vietām. Paldies, par bezjēdzīgo pieredzi.

Papildināts Елена_Светличная 19.05.2021

Vel likās aizdomīga viņas ieinteresētībā par kautkādām filmām,grāmatām , kas galīgi nav dermatologa lauciņš, respektīvi, iepriekšējās sūdzibas lasot par viņu, tas vairs nelikās dīvaini,jo izlasiju pirms vizītes ,ko citi saka par viņas metodēm. Bet nu tagad es saprotu,ka vajadzēja izvēlēties citu ārstu. Diemžēl.

Komentāri (2)

Ugis.fenikss 19.05.2021

elena man liekas vieniga pensijas vecuma sheit, esi tu ar savu sapisto galvu. Kauns nav apsaukat cilvekus ta, pizgets tevi redzetu uz ielas es uz asfaltsa atstatu tad varesi skaitis savus gadus. un ja velies 10€ bonusu feniksa : https://freegiftcards.co/join.php?id=09M8AH .

I iinga 23.05.2022

Biju pie šīs ārstes ar 2 gadīgu bērnu. Uzsākot sarunu, paziņot, ka ādas problēmas nepastāv, bet gan āda esot dvēseles stāvoklis. Mēģina norādīt, ka ir kādas problēmas ģimenē - mazs brālis māsa, uztraukumi, stridi, pārvākšanās, kādēļ novērojami saasinājumi.
Liek lasīt grāmatu 'The secret', mācīt bērnam pozitīvu domāšanu. Vispār nesaprotu, kurā brīdī viņa iedomājās, secināja, ka šobrīd bērns tiek raustīts un attiecības mums nav cieņpilnas. Bērns blasku spēlējās ar viņas piedāvātiem magnētiem un bija mierīgs.
Nezuticas vecāku viedoklim, ka bērns ar lielu prieku iet uz bērnudārzu, bet sāk tam jautāt uzbrūkošā tonī vai kāda audzinātaja ir vilks utt. īsti pat neapskata bērnu, bet liek zīmēt. Sāk uztraukties,ka viņas švīkāšanas teorija neizpildās (spriedze), bet bērns zīmē apļus. Spreidzes mazināšanai stāsta, ka bērns jāliek melnās tējas, ābola etiķa, ozola mizu vannā, jādod konfektes uz kociņa,krūzītes ar salmiņiem utt
kopumā iespaids, ka izmanto, ka bērns ir sakautrējies, nerunā vēl skaidri un pati izdara kaut kādus secinājums galvā.
Mums bija apmaksāta vizīte un bija svarīgi tiks pec iespējas ātrāk pie kāda speciālista, bet pilnīgi piekrītu, ka šis ir totāli iztērēts laiks un sačakarēta dienas atlikusī daļa.. Lūdzu, lūdzu izvēlieties citu speciālistu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes