www.sudzibas.lv Depo Imanta Slikts serviss

Depo Imanta - Slikts serviss

Новый магазин, спасибо, прекрасно. Делал ремонты в квартирах , всё покупал только там! Забежал в субботу 04.11. днем за пару мелочей. Корзинку не стал брать. Как всегда что-то ещё захотелось купить. Положил, чтоб руки освободить и не потерять, один товар ( сверло за 2 евро) в карман и дальше хожу по магазину. Начал разговор с консультантом в отделе сантехники , подлетает охранница, говорит, что на камерах сидит и видит, что я что-то хочу украсть и в карман что-то положил. Давай, карманы, типа, выворачивай! И почему корзинку не взял? Ребята, вы чего? Я, понимаю, если бы это было за кассами! Типа, украл. Но внутри магазина! Совсем с толковыми охранниками плохо всё? Выставила меня, взрослого мужика вором при людях! Не извинилась.. Впечатления - так себе. Ответил на майл магазин на мою жалобу-они будто правы во всем и имели право так поступить. Советую людям, ничего, даже временно в карманы не ложить, чтобы освободить руки, а то вас по закону осудят и покарают. А лучше, избегать этот магазин. Я там на тысячи покупал. Больше даже не зайду. Спасибо за внимание.

Z Zapte777 14.11.2023

Kā var ienākt prātā veikalā preci, kura nav vēl nopirkta, likt kabatā? Prātiņ, nāc mājās!

1 1975Leonids 14.11.2023

Vai jūs domājat, ka tā ir zagšana?

Z Zapte777 14.11.2023

Pēc situācijas apraksta izklausās nevis pēc zagšanas (zagšana tā būtu, ja Jūs būtu lietu aizmirsis kabatā un mēģinājis iziet no veikala), bet zagšanas/piesavināšanās mēģinājuma. Tāpēc arī veikalos ir iepirkumu groziņi, lai vēlamās preces nebūtu jāsagrūž visās kabatās - pats esat sataisījis sev problēmu, neviens cits tur nav vainīgs. Un vienalga, kādu summu tur iepriekš esat iztērējis - tas Jums nepiešķir tiesības veikalā izdomāt savus noteikumus un rīkoties, kā ienāk prātā.

Die Another Day 14.11.2023

Likums saka, kā ņemt groziņus vai ratus, nav obligāti.
Es viņus neizmantoju, piemēram, bet uzreiz mugursomu.
Jo kāds tur (grozā vai ratos) parvādājis suņus / bērnus ar netīriem apaviem, un man tur likt maizi?

Z Zapte777 14.11.2023

Ja vēlies likt preces somā/kabatās, tad jārēķinās arī ar to, kā tas izskatās no malas tiem pašiem apsargiem, kuri skatās kamerās, un, ka apsardzes dabinieki var pieiet klāt veikt pārrunas. Par to apvainoties un sašust ir lieki. Slikti gan, ka apsardze nepalūdza pircēju paiet malā nost no citiem pircējiem - publiski šādas lietas nav jārisina - akmens šajā situācijā abu dārziņos.

Die Another Day 14.11.2023

Es vienmēr saku apsardzei: jā es ko nozagu, pārādi man kamerās! Jā nav ko, tad ej ... (un pīparu gēls vienmēr kabatā) :D