www.sudzibas.lv Depo Diy Nekompetents pārdevējs

Depo Diy - Nekompetents pārdevējs

Vakar iepirkos veikala Depo Berģos. Vēlējos nopirkt celtniecības lāzeru. Veikalā griezos pie pārdevēja elektromateriālu nodaļā, gara auguma kalsna vīrieša uz 30gadiem. Palūdzu, lai noceļ no plaukta lāzeru un ieslēdz un pārbauda. Finālā 20 min laikā pārdevējs tā arī nemācēja ieslēgt un pārbaudīt lāzeri. Vai tā Jums ir norma, ka darbinieki nemāk ieslēgt un pārbaudīt preci, ko paši tirgo? Laikam šajos konkurences laikos Jums nav svarīgi, ka klients 400 eiro vērtu preci nopērk konkurenta veikalā.

C

B Bez_vārds 15.08.2023

Nomierinies. 😁😁😁

Velvetpopstar 15.08.2023

Nav apmācīti.

O oIo 15.08.2023

Vakar , spriežot pēc jūsu profila sūdzībām, kā sieviete pirkāt auto akumulatoru? Šajā sūdzībā jau lāzeru. Vēl interesantāk, depo dārgākais krustlīniju lāzers maksā 330 Eur.. vai tikai Jūs neapmelojat Depo, rakstot safantazētas sūdzības ?

D Darbn 16.08.2023

Ja jūs grieztos instrumentu nodaļā, tad jums noteikti palīdzētu. Elektro nodaļa nav apmācīti par instrumentu nodaļas precēm

D daancers74 16.08.2023

Skatos te kādam ir sava veida sports, rakstīt sūdzības par Depo.