www.sudzibas.lv Dental Late Нечесная конкуренция,обман

Dental Late - Нечесная конкуренция,обман

На сайте www.zizu.lv купила купон на приобретение зубной пасты «Blanx BioRepair» от клиники Dental Late, как оказалось текст рекламы купона был слизан(просто скопирован) с предложения другой клиники, а на самом деле продали совершенно другую зубную пасту, другого производителя под видом бренда Blanx. Конечно может и эта паста не плохая, но сама суть такого обмана со стороны клиники с целью привлечения клиентов, выглядит так сказать не солидно и подрывает имидж, как минимум в моих глазах уж точно.

и

M moov 05.10.2011

Paskaties viņu mājaslapu, pavirši uztaisīta, ar kļūdām.Es uz tādu klīniku neietu.

N Natalija 05.10.2011

Добрый день,
Blanx BioRepair это одна из видов зубной пасты Blanx.
Это специальная серия восстанавливающей зубной пасты этого популярного брэнда. В этом Вы можете убедиться прочитав информацию на упаковке, а также на множественных ресурсах в интернете.
Zizu.lv проводила две акции на пасту Blanx в сотрудничестве с клиникой Dental Late, возможно поэтому Вы заметили схожесть текстов.
Если у Вас возникают вопросы, пожалуйста обращайтесь к нам за помощью, и мы разъясним условия акций.

Удачного дня!
С уважением,
Наталия

J Jānis 06.10.2011

Lieta tāda, ka biju kādu laiku atpakaļ šajā klīnikā un jāsaka, jau ieejot tur paliek tā jocīgi, bet nu labi, domāju, kas zina, iespējams telpas nav tik labas, kā gribētos, it kā remonts, bet it kā netīrs, tīrs, nevar saprast, kaut kāda neloģika tajās telpās un pamatīgi smird pēc kā nesaprotama.
Kabinets aprīkots arī tā patrūcīgi, bet ne jau tas būtu galvenais, visur, kur skaties, jo sevišķi tualetē ir tāda sajūta, ka neviens īsti tur par tīrību nerūpējas.

Šprici visu laiku pirms duršanas smaganās noslaucīja gar to paltraciņu, ko aplika man ap kaklu, cimdi tiesa rokās, bet ar tiem cimdiem pat no grīdas ko pacēla un izmeta miskastē, tādiem arī turpināja strādāt.

Tiesa visi ir varen laipni, par ko tiešām paldies, bet kas attiecas uz higiēnu, tad vairs nekad tur neiešu un arī citiem neiesaku.
Vēl ļoti nepatīkami ir tas, ka tiek aprunāti klienti skaļi un arī citiem pacientiem par to tiek izklāstīts un tas nu galīgi ar profesionālo ētiku man neiet kopā.

Savu gadījumu, kas notika manā mutē nestāstīšu, būs uzreiz skaidrs, kas raksta, to nevēlos, jo tiešām pret mani izturējās ļoti laipni,
bet sajūta tāda, ka dakterīte nevisai sen ir beigusi studijas un nolēmusi atvērt savu praksi un darboties.
Manuprāt vēl nav gana kvalifikācijas un tas diezgan nopietni !!

Nepatīkams moments vēl tas, ka iesēžoties krēslā ielas pretējā nama iedzīvotāji visu var skaisti vērot, jo telpā pašā deg gaisma un žalūzijas ir atvērtas.

Iespaids palika - tur ir nevīžīgi, mīļi, bet nevīžīgi. No zobārsta sagaidu krietni augstāku tīrības pakāpi gan telpās, kur notiek procedūras, gan pārējās telpās.

Ieteikums dakterei, lai tomēr saved tās telpas kārtībā attiecīgajā līmenī. Tualetē grīdlīstes visas ir pilnas ar pelēki melniem netīriem sastāvējušiem putekļiem, ap izlietnes krānu ir daudz redzamu netīrumu. Pārējās telpās ir līdzīgi.
Savediet kārtībā līdz galam savu mājas lapu un padariet to akurātu.
Tas pats attiecas uz apģērbu, ko nēsā gan daktere, gan māsiņa, tā, ko redzēju.
Jā, strādājot var gadīties traipi uz apģērba, bet tie ir attiecīgi tad jāmaina.

P Pacients 12.10.2011

Izlasiiju komentaaru par savu kliiniku, palika smiekliigi un apjuku par ko iisti iet runa, jo apmekleeju sho kliiniku patstaavigi un ar visu esmu apmierinaats-patiik gan personaals, jo tieshaam ir lhoti laipna attieksme, patiikama atmosfeera.Ko gan veel varu piebilst, jauna un muusdieniiga kliinika.

N nabljudateljsostoroni 12.10.2011

Irina, voobshe ne ponjatno, na 4to vi zaluetesj????? v 4em obman??? bred kakoj to..., priznajtesj, 4to klinika Dental Late dlja vas javljaetsja konkurentom, esli vi eto predlozenie s4itaete ne4esnoj konkurenciej, zna4it VAS kryto pereehali, i vam ostalosj toljko poplakatsja v i-nete v vashih neyda4ah!!! Sovet na bydyshee, prezde 4em pokupatj kuponi na ljubuju prodykcijy ili yslugu so skidkoj, sozvonitesj s dannim adresom i uto4nite dannuju informacijy!!!
Yda4i vam v delah, bydjte razumnee i ljubite ljudej!!! : ))))

A Anna 12.10.2011

To Jānis...
palika smieklīgi : ))) tiešam slims cilvēks...

A Andris 02.11.2011

Jāni, lai Jums veselība tik laba, ka nekur nav jāārstējas...