Dental Guru - Attieksme

Labdien, ja jūs iesiet uz Dental Guru zobārstniecību jūs tur sagaida fantastiska attieksme. Jums pienāksies gaidīt stundu kamēr jūs pieņems nevis kā būs pēc pieraksta.. Un ārstiem neinteresēs ka jūs kavējat darbu viņu dēļ. Nepierakstāties uz rītu kā pirmie pacienti citādi gaidāma arī sēdēšana pie aizvērtām durvīm jo redz kaut kāda iemesla dēļ ārsti var kavēt katru rītu jo laicīgi nevar izbraukt no mājas. Ļoti atbildīga iestāde. Bardaks!

RAMONA👀 25.03.2019

Es ar pie ğimenes ārsta sēžu rindā (ar pierakstu) un neplānoju neko uzreiz pēc doka, jo zinu, ka ieilgs. Protams, interesanti- darba laiks no 8:00, man pieraksts 8:00, bet izsauc mani tik trešo. Atliek tik gaidīt. Klusējot. Šķiet, tā ir visur un sūdzība nemaz neizbrīna. Diemžēl!

E ELLIO 25.03.2019

Kaapeec aarstam ir jaapielaagojas katra pacienta darba laikam, nevis otraadi?

C critical thinker 25.03.2019

Tu vispār saproti, par ko ir runa? runa ir par to, ka zobārsts kavē pieraksta laiku par stundu, nevis zobārsta pielāgošanos pacientam. tu arī apsoli pacientam, ka pieņemsi 9os, bet atbrauc uz darbu 11os? savā iedomības tronī jau vairs nespēj līdz galam izlasīt un saprast un tik kliedz par savu izredzētību -- nu, pierasta lieta ;P

C critical thinker 26.03.2019

es vispār nesaprotu, kā Tu pacientus dabū, jo pacienti Tavās acīs ir mēsli. kaut kādā pārcenotā, pompozā klīnikā ielīdis/ielīdusi.

A AigarsKovo 26.03.2019

Tas nozime ja esmu pierakstīts uz 9:00 kad veras zobarstnieciba arsts atnak uz 10 man ar to jārekinas? Jus normali esat?

E ELLIO 26.03.2019

Es savus pacientus pienjemu peec pieraksta. Darbu nekaveeju, bet aarpus sava darba laika nevienu negaidu.

A AigarsKovo 26.03.2019

Esmu daudz kur labojis zobus bet ar šitadu triku pirmo reizi saskaros...visur laicigi var vini nevar.

Džeina Do 05.11.2019

Hmm, bardaks tur nav. Visdrīzāk, ka ārsts rūpīgi strādājis pie iepriekšējā pacienta, kuram bija sarežģītāka situācija.. Tas jau visur ir. Mazliet jāpagaida. Mums visiem ir darbs.