Dental clinic "Electa" - Zobu Higiena

Nikogda nikogda ne hodite v etu kliniku! prosto pozaleete, chto za zaplachennie denjgi vi ne poluchite nikakogo servisa. Vrachi grubie, ne vnimateljnie! prostie meri gigieni, kotorie prosto neobhodimi pri proceduri gigeni zubov prosto ne rassmatrivajutsja. Na menja leteli brizgi i v glaza i na vsjo lico, mne daze eti vrachi ne viterli salfetkoj. V klinike Venirs, vsegda odivajut ochki, postojanno dajut vodu propoloskatj rot, no zdesj ze prosto kakoj to bardak, nikakogo uvazenija k pacientu! pozor i sdit, chtob eshjo raz v etu kliniku...ne nogoj!

J

K kolēģe 14.06.2010

Pilņigas muļķības!
Šajā klīnikā ir viss nepieciešamais aprīkojums, atbilstoši higiēnas prasībām un noteikumiem, ārsti strādā maskās, cimdos, brillēs un arī pacientam tiek liktas brilles.
Konkurentam skaudība uznākusi?

V Vita 26.06.2010

man arī ļoti apmierina dakteru darba kvalitāte un apkārtējās higiēnas prasības. Savus zobus dakterei Jeļenai, jaukai, profesionālai un uzticamai, uzticu jau 3 gadus, dod garantiju savam darbam, cenas adekvātas.

A Aija An 08.12.2020

Esmu Jeļenas kliene jau 28 gadus! Cik kādam esmu viņu ieteikusi, visi ļoti apmierināti ar viņas darbu! Viņa ir cilvēks, kura par stomatologu gribēja kļūt no bērnības, faktiski viņa dara savu sapņu darbu un tas šajā profesijā ir ļoti svarīgi.

N Nata 26.12.2010

da, da! vi ne hodite tuda nikogda! 4tobi vrachi etoj kliniki s vami bolshe nikogda ne videlis'!!!

V Vika85 09.04.2012

Ļoti patīk šī klīnika. Izvēlējos, jo piedāvāja visu nepieciešamo zobu manipulāciju klāstu, kuru meklēju (venīri, balināšana, kronīši). Daktere Signe izdarījusi milzu darbu, lai no A3 toņa zobiem uztaisītu skaistus gaišus un taisnus zobus.
Klīnikā iedod uzvilkt bahilas, ir aizsargbrilles un dakterēm ļoti jaukas un zinošas asistentes. Varu tikai ieteikt šo klīniku :)

A Agnija 06.10.2017

Electa zobārstniecība, manuprāt, ir viena no labākajām un patīkamākajām. Cenas arī ir ļoti adekvātas, manuprāt.
Man ir paniskas bailes no zobārsta, esmu grūtniece un tādēļ nekādas anestēzijas dakters neļāva, jo negrib pieļaut pat mazāko iespēju kaitēt mazulim. Taču sr visu to, nevienu reizi neesmu izjutusi kaut kādu paliku vai neciešamas sāpes. Dakteris Aldis visu laiku pastāsta ko dara, ja vajag tad parāda rezultātu, stāsta ko darīs tālāk. Higiēnas prasības atbilst, liek vilkt bahilas, strādā ar aizsargbrillēm un maskām, cimdiem.
Viss personāls ļoti patīkams, smaida, sasveicinās. Man arī ļoti patīk, ka zobārstniecības durvis ir slēgtas, jūtos drošāk un zinu, ka nepiederošās personas tāpat vien neienāks. Arī pietaksti tiek maksimāli pielāgoti klienta vajadzībām un dakteris pat atļaujas strādāt vēlāk, lai izlabotu manu briesmīgo muti.
Var redzēt, ka cilvēki ir īstajā vietā un dara īsto darbu.
Visu cieņu!

I Irina88 26.11.2017

Man vislabakas atsauksmes, man ir bijusi sarezgijumi ar 8-m zobiem, arii daktere nepielauj liekas zales, ko man poedavaja pirms tam citaa kliinikaa, vienmeer laipns, uzmanigs personals un loti augsti kvalificeti pieredzejosi profesionali. Esmu kliente kops dibinasanas un netaisos mainiit.

N nadežda lisoveca 25.01.2021

ka raksta pateicību mēs zinām.Ja radās konflikta situācija uzreiz viņi un viņas pazīstami raksta pretējo.Tā ka atrast taisnību šajā kolektīva nav iespēja. Tikai caur tiesu