www.sudzibas.lv Denta Vita Krāpšana, slikts serviss

DentaVita - Krāpšana, slikts serviss

Kādu dienu aizgāju uz šo neforšo klīniku saplombēt zobus.
Jau pirms tam biju pie sava zobu higiēnista kuram es uzticos vismaz tāpēc ka viņa esot higiēnistu asociācijas priekšsēdētāja un zinu ka neko liko viņa man neatradīs, bet arī visu ko atradīs mutē tam var 100% ticēt. Pie tām pats esmu stomatologs un šajā jomā esmu kompetents.
Tātad aizgāju uz Dentavita klīniku tāpēc ka mans ārsts bija ārzmēs un gribēju pamēģināt kādu jaunu klīniku kura man likās pietiekoši augsta līmeņa.
Pierakstījos pie stomatologa Juliana Lisagora un nozīmētā laikā biju klāt. Bet dakteris kavēja un jau no paša sākuma man nepatika, ka kavējums bija uz veselu stundu. Kad beidzot tieku pie ārsta, par kavēšanos neviens pat neatvainojās un uzaicināja apsēsties pacientu krēslā.
Es zobārstam uzreiz pateicu ka man higiēniste esot atradusi divus caurumus un es gribētu tos pie viņa saplombēt. Tad Julians Lisagors saka man pārbaudīt visus zobus un ne vien ar spoguli apskatot, bet saka taisīt rentgenus vinu pēc otras (kopā uztaisīja 6 gabalus) un atrada man milzum daudz caurumus. Kad es paprasiju viņam man parādīt caurumus uz rentgeniem, viņš parādīja tos caurumus no kuriem lielāka daļa bija emālija dentīna robeža (nozīme pavisām virspusēji) un tos pēc viņa uzskatiem bija japlombē visus. Kaut gan vēl no lekcijām es atceros ka šādus caurumus mēs nekad neplombējam jo tie var neattīstīties vēl desmit gadus, bet pie pareizās higiēnas var arī izzust jo atrodas tikai emālijā.
Par vienu zobu Julians Lisagors pateica ka nevarēs viņu saplombēt neizraujot blakus esošo veselu zobu. Tad es jau neiztureju un pateicu ka samaksāšu par vizīti un vairs negribu pie viņa arstēties. Uz ko dakters saka prasīt vai man neesot savs ārsts un kāpēc atnācu pie viņa. Tad zobārsts paprasīja pagaidīt viņu koridorī kamēr viņš uzrakstīs rēķinu.
Cik es biju pārsteigts kad beidzot par apskati un liekiem rentgeniem man iznesa rēķinu uz 43 Eiro un tas ir par 15 minūšu nekvalitatīvo apskati.
Tā lūk šī zobārstniecība pelņa naudu. Šodien var neko nedarīt tikai sataisīt daudzus nekam nevajadzīgas rentgena bildes un par to jau pieprasīt labu naudu. Pie tām zobārsts gribēja man sataisīt jau ārstēšanas plānu uz visiem caurumiem kurus viņš it kā esot atradis.
Izvairieties no šīs klīnikas un īpaši šī ārsta Juliana Lisagora!

U

E ELLIO 04.06.2016

Stomatologs? Pilnīgi neticami. Tik daudz gramatisku kļūdu. Vismaz vidusskolas atestāts Jums ir/ Kas ir emālija?
Un kāpēc jums stomatologam nav sava ārsta?
Starp citu Juliāns ir ļoti profesionāls ārsts.

L Lietotajs68 05.06.2016

Ellio, taisos iet pie Juliana, vai vinsh parezi veica izmekleshanu? Paldies

E ELLIO 05.06.2016

Esmu ar Juliānu strādājusi vienā kantorī. Ļoti profesionāls un rūpīgs ārsts. Iesaku.

U Ugipugi 09.06.2016

Nekādā gadījumā neejiet pie šī zobārsta. Izmeklēšanā viņš rūpējas tikai par naudu savā kabatā nevis par pacienta veselību!To es jums saku ka speciālists nevis vienkārši cilvēks no malas.

M Mark74 05.06.2016

Ja Jus butu "stomatologs" Jums but jabut padcmit savejo arstu no higienista lidz mikrohirurgam...
Kuriem Jus pilnigi uzticietos un kuri kontroletu Jusu mutes dobumu visu dzivi...
Parejais izklausas ari nenopietni.

U Ugipugi 09.06.2016

ELLIO laikam strādā šajā šaraškina kantori, tāpēc arī atbalsta to ar visiem spēkiem. Un man jūs ELLIO ļoti žēl ja vienas garumzīmes dēļ jūs jau neatpazīstat vārdu un nevarat saprast kas ir emalija, tajā pašā laikā es no jūsu uzrakstīta neizlasīju nevienu argumentu kāpēc tomēr jūs uzskatat Julianu par profesionālo ārstu. Tikai viena pļāpāšana, emocijas un nekā konkrēta no jums teikta.

U Ugipugi 09.06.2016

Pat neņemot vērā ārsta nekvalitatīvo darbu, ja kāds kurš lasa manu atsauksmi uzskata, ka 43 Eiro par 15. minūšu izmeklēšanu, kad ārstēšana pat nav sākusies ir adekvāta cena, droši varat doties uz šo krāpšanas kantori pie Juliana.

E ELLIO 10.06.2016

Nekvalitatīvs darbs? No jūsu rakstītā ir saprotams,ka ārsts veica tikai rtg un ārstēšanas plāna sastādīšanu.

U Uri Eilat 11.06.2016

ELLIO vai tad mutes dobuma izmeklēšana nav darbs? Ja ārsts atrod daudz vairāk caurumu nekā īstenībā pacientam ir, tad to pēc jūsu domām nevar nosaukt par nekvalitatīvo darbu? Un vēl par to pieprasa diezgan lielu naudu.

S sudzibas2016 12.06.2016

Ugipugi, kaa tevi sauc? Ja jau raksti sudzibu par citiem m? Par darbu ir jamaksa, tas ir fakts par rentgeniem un arsteshanas planu, ja nav naudas tad jaiet cita vieta

A Anda B 09.07.2019

Biju vienreiz šajā iestādē. Apkalpošana un kvalitāte apmierināja, bet cenas - oi, oi, oi...