www.sudzibas.lv Deniss Nekvalitatīva brugēšana + pēc naudas saņemšanas neuzņemas nekādu atbildību un pazūd

Deniss - Nekvalitatīva brugēšana + pēc naudas saņemšanas neuzņemas nekādu atbildību un pazūd

Deniss (ar telefona numur 28676773) uzlika bruģi un kāpnes (no bruģa) ar pamatīgiem defektiem. Nu jau mēnesi vairāk gaidu, kad atbrauks salabot "haltūras" - sola no dienas uz dienu, bet ir jau skaidrs, ka būs vien jāmeklē kāds kārtīgāks darba veicējs, jo šis jau naudu dabūja un nekas cits vairs viņu neinteresē. Zema kvalitāte un nekāda atbildība par rezultātu, solītā "garantija" izplēn pēc naudas saņemšanas. Pilnībā neiesaku šim kungam uzticēties, ja vien neesat gatavs samierināties, ka maksājat par brāķīgu rezultātu.

G

Работяга 11.06.2017

А где полное фото лестницы.. работа халатная но вы должны понимать что нельзя кирпич порезать дольками как колбасу!