Denim Dream veikali - Preces kvalitāte

T/P Alfa veikalā “Denim Dream” tikai iegādāta Guess zīmola sieviešu soma. Soma tika nēsāta ļoti reti, apmēram 2-4 reizes mēnesī. Jau pēc 2 mēnešiem pamanīju, ka somas malas apdare mazliet sāk atdalīties. Cerēju, ka somas vizuālais stāvoklis nepasliktināsies, taču kaučuks atdalījās vēl vairāk un radīja arī pamanāmus caurumus somas malā. Devos uz “Denim Dream” veikalu, kurā soma tika iegādāta un izstāstīju esošo situāciju. No darbiniecēm saņēmu šādu atbildi: “ieteiktu jums somu aiznest pie meistara, jo veikals neveic preces remontu. Darbinieces šo kaučuku, kas atdalās no somas nodēvēja par “dekoru” un skaidroja, ka tas ir pirmais, kas somai sabojājas”. Pēc prasības pieteikuma izskatīšanas, saņēmu atbildi, ka prasības pieteikums (preces remonts) ir atteikts.
Esiet uzmanīgi ar somu iegādi, remontu šis veikals neveic un maksimums soma jums nokalpos pusgadu.

I