Deni linen, SIA "Denix Plus" - nepiegādā preci

24.04.2022. Interneta vietnē https://denilinen.com/ pasūtīju un uzreiz apmaksāju kleitu, par ko saņēmu apstiprinājuma epastu. Vietnē norādīts, ka piegāde notiek 14 darba dienu vai 20 dienu laikā, kas būtu līdz 14.-15. maijam (īstenībā ļoti ilgi, jo pa Latviju atsūtīt kleitu aizņem, maksimums nedēļu Ziemassvētku laikā). Tuvojoties šim termiņam un jau pēc tā, nosūtīju vairākus epastus ar jautājumu, kad saņemšu pasūtījumu, līdz 18. maijā saņēmu atbildi, ka pasūtījums nodots piegādātājam (nenorādot, kādam un sūtījuma izsekošanas kodu). Kad pēc nedēļas neko nebiju saņēmusi, vairākkārt sūtīju epastus ar lūgumu precizēt piegādātāju un norādīt sūtījuma izsekošanas numuru, atbildi nesaņēmu. Pa tālruni "jaukās" firmas pārstāvjus sazvanīt nevar, jo neviens neatbild. Uz epastiem arī neatbild. Šodien jau ir 11. jūnijs, nav ne kleitas, ne naudas, ko arī piedāvāju atgriezt, ja jau nespēj nosūtīt apmaksāto kleitu, un nav arī nekādas komunikācijas.
Absolūti neiesaku neko iegādāties šajā uzņēmumā.
Iesniegts pieteikums PTAC