Demiurg - Krāpšana

Vienīgais iemesls, kāpēc izvēlējos Demiurg - jo mājas un jumta būvnieks apgalvoja, ka ar to ilgstoši sadarbojās un varēs nodrošināt labu cenu Ruukki produktiem un ātru piegādi.

Tomēr vēlāk izrādījās, ka ir cits iemesls, kāpēc būvnieks (Solidex SIA, Aigars Kļaviņš) tik ļoti uzstāja uz Demiurg kā Ruukki dīleri: kopā ar Demiurg Aigars izveidoja jumta plānu, kas bija izveidots ar pārspīlētiem un dzīvē neatbilstošiem izmēriem.

Un ar to bija par maz - oriģinālo Ruukki detaļu vietā (vējdēlis, atloks, stūri, sateknes, kores, karnīzes), kuras biju pasūtījis un apmaksājis, man piegādāja Demiurg ražotās detaļas.

Un bez tā vēl Demiurg apgalvoja, ka man piegādātas arī jumta trepes un laipas, kas man nav ne projektā, ne reāli dzīvē, un kurām pat krāsa atšķirās no mana jumta.

Rezultātā būvnieks sadarbojoties ar Demiurg ir izkrāpis ap 5000 EUR, jo šādos veidos "optimizēja" aprēķinus:
1) uzrādīja viltotu avansa rēķinu no Demiurg, bet vēlāk atteicās uzrādīt īsto pavadzīmi ar piegādātajām lietām
2) detaļu apjomu mākslīgi uzpūta - jumta loksnes par +23%, atsevišķās plaknēs pieliekot pat 10 liekas loksnes (plānā parādās 27 loksnes, reāli dzīvē 17)
3) oriģinālo detaļu vietā atveda un uzstādīja lētākas, Demiurg ražotās detaļas
4) nozaga visus materiālu atlikumus un paziņoja, ka tādi neeksistē
5) pamanījās rēķinā paslēpt jumta kāpnes un laipas no pavisam cita objekta, ar ko man nav nekāda sakara

Un pats interesantākais - ka lai gan sākumā Demiurg īpašniece Arta Mārtiņa solīja noskaidrot vairāk, kā tas nākās - ka man it kā atveda jumta kāpnes un laipas, tomēr vēlāk par to "aizmirsa" un atgādinot, atteicās komentēt.

Tāpat viņai neinteresēja vispār iedziļināties situācijā un nerūpēja, ka Solidex SIA (Aigars Kļaviņš) apkrāpj klientus un ka nesakrīt atvestie materiāli ar tiem, par ko esmu maksājis.

Mana kļūda bija uzticēties gan Solidex, gan Demiurg un diemžēl neienāca prātā, ka it kā nopietni uzņēmumi un cilvēki var melot acīs skatīdamies, solīt dažādas lietas un vēlāk "tēlot muļķi".

Kopumā ar Ruukki jumta kvalitāti vismaz pagaidām esmu apmierināts, bet ja vēl kādreiz būs vajadzība, noteikti izmantošu kādu citu Ruukki dīleri. Demiurg klientu serviss ir tādā pašā līmenī kā viņu birojs Rankas ielā - pretī augstprātīgi cilvēki, kas sēž garderobes izmēra noplukušā būdā un kam drīzāk piestāvētu belašus tirgot.

K