AtrisinātaDelta LV - krāpnieki

Gribu brīdināt ka firma Delta LV ir krāpnieki un lielas cūkas.Priekšnieks ir Aigars Freibergs kurš ir reāls preteklis kas panāk to ka strādnieks kas no viņiem aiziet, nekur citur nevar dabūt darbu, kā arī algas ir niecīgas.Mašīnas stāv Saldū un koriģē tās tāds Jānis, plikpaurains lohs .Aicinu jūs uz to ka neuzķeraties uz viņiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta osiitis 07.03.2016

Vēlos izdzēst sūdzību, ko ieliku vairāk nekā pirms pieciem gadiem par uzņēmumu Delta LV, Aigaru Freibergu un Jāni, jo manis teiktais ir neapdomīgas rīcības sekas, kas neatbilst patiesībai.
Tā kā sūdzību izdzēst nav iespējams, tad vēlos publiski atvainoties par visiem izteiktajiem apvainojumiem, kas vērsti gan kā pret uzņēmumu Delta LV, gan arī kas vērsti pret Aigaru Freibergu un Jāni.
Vēlreiz Loti atvainojos un lai veicas darbos!

O

P pēteriskirmuška 29.07.2010

Jā tas tiesa! šoferiem neļauj pat izgulēties avārijas viena pēc otras, tikai tamdēļ ka nāk miegs, jo ja šoferis pēc trīs diennakts brauciena atļauja plikpaurim jānim paprasīt brīvu dienu atbilde ir ja gribi gulēt raksti atlūgumu, ... pretekļu bars!

A Aivars 24.08.2010

HA-HA!!! Lohi ir paši šoferi ja jau ļauj sev tā kāpt uz augumu. Ir taču iestādes, kā arodbiedrība, darba aizsardzības inspekcija un autotransporta inspekcija. Nesūniet citus ja paši nespējnieki esat.

J jons 14.09.2010

Tam visam DELTA LV pa vidu ir arii CEMEX-BROCENI-nedaibog tu nedariisi kaa CEMEX veelas!!

P Pēteris 12.12.2010

Piebilde:
Vēlēots pateikt to ka: ja jau cilvēkam nav pašam savas domāšanas un galva uz pleciem, tad visticamāk arī darbu nenākots mainīt 6x gadā!
Ieteikums:
Pirms tenku lapas rakstīšanas labāk būtu pie sevis mazliet pārdomāt ko raksta un runā, jo esmu Deltā strādājis jau gadiem un labi apzinos to ka šis uzņēmums nav no tiem krāpnieciskakājiem!
Pieredze:
Mani arī atlaida un par to nesūdzos, pats biju vainīgs pie savām problēmām, tā kā, pirms raksti MUĻĶĪBAS apdomājies!

G George 26.02.2011

Galiigi pliks pauris vinjam gan nav, bet juus sheit maljat suudu, jo probleemas ir jebkuraa firmaa"probleemu nav tajaa firmaa, kur Tu nestrada un neko nezini"

B Bodnieks44 03.05.2013

Lai kā Delta LV ietu tomēr tur ir arī džeki kuri strādā un remontē mšīnas viņi neatsaka nesūdzās un i z d a r a. Cepuri nost.

BODNIEKS