www.sudzibas.lv Delicio Nelaipna, aizskaroša apkalpošana

Delicio - Nelaipna, aizskaroša apkalpošana

2019. G. 15. Aprīlī pl 14: 05 nolēmu pusdienot kafejnīcā dzirnavu ielā 49. Esmu ieturējusi maltīti iepriekš kādas 4 vai 5 reizes pusotra gada laikā un ievēroju, ka pie ēdienu izvēles apkalpošana ir ļoti steidzīga, bezpersoniska, lai gan runa nebūs par to.
Augstāk minētajā dienā, pienākot pie ēdienu letes uzreiz sapratu, ka vēlos salātus, kartupeļus ar mērci. Pirms manis stāvēja vīrietis, kurš kādu brīdi nevarēja izvēlēties ēdienu, tāpēc, lai nekavētu šīs kompānijas steidzīgo apkalpošanas politiku, piegāju pie letes, kur pasniedz "'otros ēdienus. "' pretī stāvēja darbiniece ~ 25-30 gadus veca (vārda kartīte pie priekšauta nebija) . Laipni viņai jautāju, : sakiet, lūdzu, kāda veida kartupeļi jums ir?
Viņa paaugstinātā tonī man atbildēja: vai lasīt mākat? Te viss rakstīts. Tad lasiet!
Tanī mirklī biju nošokēta gan par toni, gan atbildi, tāpēc atteicu: "'paldies, ka paskaidrojāt"', atstāju tukšo paplāti un aizgāju.
Kopš 90 tiem gadiem ar tādu attieksmi sabiedriskajā ēdināšanā nebiju saskārusies. Manuprāt, šajā kafejnīcā strādā neatbilstošas kvalifikācijas darbinieces. Jūsu firmas ēdināšanas pakalpojumus vairs neizmantošu un aicināšu tā rīkoties arī citus!
P. S. Internetā uzrādītie delicio telefona nr divas dienas atslēgts!

16.04.2019

R

"Vai lasīt mākat? Te viss rakstīts." - cik dīvains analfabētisma paveids. Lasīt nemāk, bet rakstīt māk. Nāksies vai nu iemācīties lasīt, vai nosprāgt badā. Otrais variants būtu optimālākais, jo bomžu jau tā ir par daudz.

R Renate22 17.04.2019

Jums nu gan ir augsts attīstības līmenis!:))

K Kristiannn 12.06.2019
Uzņēmums ir laikam kļūdījies ar savu līmeni

Par 10€ iegādājos paēst kartupeļu biezeni, salātus un karbonādīti. Par šo nepieņemamo cenu es nesaņēmu ne laipnību no darbiniekiem, ne siltu ēdienu un atmosfēra ir ārkārtīgi briesmīga. Stingri neiesaku nākt uz šo iestādi.