LV RU

Dejējvistas - Krāpšana

Sludinājumu portālā ss.com regulāri tiek ievietots sludinājums, ka pārdod dējējvistas.Norādīts mob. tālr. 24976880. Pārdevējs apgalvo, ka vistas ir 10-11 mēneši vecas un ir no nelielas privātfermas. Piedāvā piegādāt uz mājām.
Atved noplukušas vistas ar gariem, līkiem nagiem, - tas liecina, ka turētas sprostos un tātad ir no kādas lielfermas Latvijā vai kaimiņvalstī.
Informācijai: Lielfermas pārdod nodējušās vistas apmēram 18 mēneši vecas, kad maina pret jaunām. Lieki teikt, ka šādas vistas nav vērtas 5€, ko par vistu prasa pārdevējs- krāpnieks.
Gribu brīdināt citus cilvēkus, lai nepērk no šī tirgotāja vistas!

Ar cieņu - Juris

Komentāri (4)

Dr DooM 10.03.2019

Ir aitas - ir cirpēji

Ju Juris Krauklis 10.03.2019

Izteikti ''latvisks'' komentārs. Starp citu, es tās vistas nenopirku, jo kad ieraudzīju dzīvē, kādas izskatās, aizsūtīju tirgotāju ''bekot''! :))

Dr DooM 10.03.2019

Vai tad es teicu ''Juri Kraukli'' kaut vienā frāzē ka tu esi viņas nopircis ? Es nesaprotu par ko tu brīnies pilns eses ar šadiem sludinājumiem , kas tā tik vien gaida ka kāds uzķersies . Man tev sīks padoms - pamēģini nebūt slinks un izaudzē pats no cālīšiem , tas nav nemaz tik neiespējami un būs tev ''eko'' vistas , kas atbildīs taviem kritērijiem .

Ju Juris Krauklis 10.03.2019

Paldies par padomu, bet ne jau slinkuma dēļ pats neizaudzēju no cālīšiem, bija cits iemesls...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes