Dejējvistas - Krāpšana

Sludinājumu portālā ss.com regulāri tiek ievietots sludinājums, ka pārdod dējējvistas.Norādīts mob. tālr. 24976880. Pārdevējs apgalvo, ka vistas ir 10-11 mēneši vecas un ir no nelielas privātfermas. Piedāvā piegādāt uz mājām.
Atved noplukušas vistas ar gariem, līkiem nagiem, - tas liecina, ka turētas sprostos un tātad ir no kādas lielfermas Latvijā vai kaimiņvalstī.
Informācijai: Lielfermas pārdod nodējušās vistas apmēram 18 mēneši vecas, kad maina pret jaunām. Lieki teikt, ka šādas vistas nav vērtas 5€, ko par vistu prasa pārdevējs- krāpnieks.
Gribu brīdināt citus cilvēkus, lai nepērk no šī tirgotāja vistas!

Ar cieņu - Juris

Dr DooM 10.03.2019

Ir aitas - ir cirpēji

J Juris Krauklis 10.03.2019

Izteikti ''latvisks'' komentārs. Starp citu, es tās vistas nenopirku, jo kad ieraudzīju dzīvē, kādas izskatās, aizsūtīju tirgotāju ''bekot''! :))

Dr DooM 10.03.2019

Vai tad es teicu ''Juri Kraukli'' kaut vienā frāzē ka tu esi viņas nopircis ? Es nesaprotu par ko tu brīnies pilns eses ar šadiem sludinājumiem , kas tā tik vien gaida ka kāds uzķersies . Man tev sīks padoms - pamēģini nebūt slinks un izaudzē pats no cālīšiem , tas nav nemaz tik neiespējami un būs tev ''eko'' vistas , kas atbildīs taviem kritērijiem .

J Juris Krauklis 10.03.2019

Paldies par padomu, bet ne jau slinkuma dēļ pats neizaudzēju no cālīšiem, bija cits iemesls...