Deitchmann SIA T/C Akropole - Slikts serviss

Labdien! Briesmīgs veikals, pārdevējas kaut kādas tirgus tantes, vispār knapi māk latviski runāt. Nopirku fila kedas, pēc mēneša visa zole jau nāk nost. Sarunāt vispār neko nevarēju, veikalam briesmīga kvalitāte, preces no kaut kādas trakāk nekā Ķīnas pērk! Nevienam neiesaku. Turklāt vēl to pārdevēju attieksme.. Briesmas. Nekad tur neiepērcieties. Pieņem darbā cilvēkus, kuri valsts valodā pat teikumu pateikt nemāk.

Good Intentions 10.01.2022

Kur bildes ar kedām?

N Nadya Large 10.01.2022

Sveiki! Es esmu lidzigs tantuks no lidziga ar citu Brendu saistita veikala. Es knapi maku runat latviski, anglisku, ukrainu valoda (ja, ja pie mums loti daudz ieperkas no Ukrainas). Esmu pozitiva un laipna. Bet, stradajot tur pat pagaidu darbu, loti biezi uznak doma- Stop, bet ko es te vispar daru ar nevienmer laipniem klientiem, tirgojot parsvara sintetiskas preces (pat cepurem 85%-sintetika), stradajot par musdienas nelielu atalgojumu-4,6 stunda, ar bailem ka jebkura bridi var aizvert veikalu vai samazinat ta darba laiku. Tatad, nav iespejas planot ienakumus. Riga un Pieriga ir daudz vietu, kur nopelnu stipri vairak. Manuprat nakotne tie veikalini var pazust. Un laipni ludzu Amazon platforma! Paldies, ka veikala tikai uz nelielu laiku! Meklesim "jaunas "galvas?!

I IRKOTEIKT1 10.01.2022

Nu ja šādā laikā velkā kedas tad loģiski, ka tās izjuks... ir tāda lieta kā lietošanas instrukcija