Degviela Veikals - Bailīgi

Tallinas ielā,atrodas veikals "Degviela",un man kā sievietei,tiešām ir bail iet garām! Bieži,gan no rītiem,gan vakaros,sadzērušies bari stāv ārā,"vieglās" sievietes,pretīgs veikals ! Kāda laime būtu,ja to veikalu aiztaisītu ciet uz visiem laikiem!

C

A AK79 25.05.2015

Es tur garaam dodos ar ciinjas suni un vinji visi muuk malaa un laipni dod celju, jo suns iet shnjaakdams un gatavs sakost ikvienku, kursh iztraucees pastaigu.

V Vadim 25.05.2015

Ну так это в каждом районе есть такой магазин, в том числе и филлиалы "Degviela" и не только )) Не ходите мимо .

L lunards 26.05.2015

vajag ieiet pāris reizes un tad jau tie būs draugi un ejot garām būs prieks pasveicinat ;)

T trakotais 01.06.2015

:D labs

Latviešu tautas 01.06.2015

Vadim! Видать она ищет мужика: пьяного то можно подцепить и имея кривую рожу... Для таких после 200 грамм и уродки покажутся красивыми принцессами...

C CIA 18.06.2015

Liekulis, apvaino sievieti!

C CIA 30.06.2015

Ne pizdi, ti, Vladlat, urodlivaja krisa!!! Salaga-salabon!!!

K kravnieks 30.06.2015

te visa patiesiba par ivetu, vladlatu, viktoru dibilovu utt
beidzot vinja seja ir pazistama