www.sudzibas.lv Deglava 57/57 Dzīvokļa pārdošana

Deglava 57/57 - Dzīvokļa pārdošana

Esiet uzmanīgi ar dzīvokļa pirkšanu uz Deglava 57/57 (Augusta Deglava iela 57 - 57) Rīgā. Dzīvoklis ir labā stāvokli un ieķilēts bankā, bet sludinājumā rakstīts ka nav nekādu parādu. Pārdevēji atrodas citā valstī, kuri grib nodrošināt sevi ar visiem iespejām varināntiem, un nedomā par Jums (pircējam), jo galvēnais pārdod dzīvokli, nevienam netic ne bankam, ne juristiem, ne notāram, TIKAI vienīgi sev. Viņi domā ka ir paši gudrākie un visu zin labāk nekā profesionāli.

Vēlas pārdod dzīvokli ar dīvainiem nosācījumiem, grib saņēmt rokas naudu 37% no summas uz kaut kādu ārzemes kontu (kaut arī viņiem ir LV konts, uz kura ne ar kādiem nosacījumiem negrib saņēmt naudu, kas ir ļoti dīvaini). To naudu (37% no summas) vēlas saņēmt pēc Pirkuma līguma parrakstīšanas, Nostiprinājuma līgumu atdos tikai kad būs parskaitīta summa. Darījuma kontu atvērt nevar, jo visus dokumentus parrakstā Pilnvarota Persona, kurai nav tādu tiesību. Pēc liguma nosācijumiem, ir risks zaudēt VISU iemaksāto rokas naudu, ja vienošanās atcelšanā, atzīšanā par spēkā neesošu vai spēka zaudēšanā vainojama Pircēja.

Dalos ar savu neveiksmīgu dzīvokļa pirkšanu, pirkt vai nepirkt šo dzīvokli ir jūsu izvēle.