Deboralux salons, Dlux - Šausmīgs serviss

24.04.2023. Pieaudzēju matus Deboralux salonā!
Nu šausmīga pieredze! Es matus jau pieaudzēju 4. Reizi, bet šajā salonā 1. Reizi.
Salona mājaslapā ir rakstīts "profesionāls un mūsdienīgs matu pieaudzēšanas salons deboralux. Pie mums ir iespējams ne tikai profesionāli pieaudzēt matus pie augsti kvalificētiem meistariem.. "
pirmais, kas iekrita acīs, "augsti kvalificētajai" meistarei bija nenormāli nevīžīgs izskats, nagi nekopti, gari nagi, puse no kuriem ir nolauzti, un ar tādiem nagiem viņa veidoja man matus! Tie nagi aizķeras aiz matiem, skats drausmīgs un sajūtas tādas pašas. Tad meistarei pajautāju, kāda ir matu kvalitāte, uz ko man ļoti "kompetenti" atbildēja: "a kāda var būt kvalitāte? Kvalitāte kā kvalitāte. Slāvu mati". Par matu kvalitāti pagaidām neko pateikt nevaru, jo vēl nedrīkstu tās mazgāt, kad būs redzams uzreiz vai tie ir dabīgi slāvu mati, kā to pozicionēja meistare. Ja tā nebūs, būs turpinājums.
Tad par pašu darbu neņemot vērā, salauzto nagu aizķeršanās. Man lika matus uz plāksnēm no jauna (ne korekcija) gandrīz 2 stundas! 2 stundas! Laikam korekcija aizņemtu visas 6! Labi, ka vairs nekad neiešu uz korekciju uz to "profesionālo, augsti kvalificēto" salonu un nevienam neiesaku, kurš sevi ciena.
Matus ļoti vajadzēja, bet manā iecienītā salonā bija pilns pieraksts, tādēļ nācās sagaidīt procedūras beigas.
Tik drausmīga matu pieaudzēšana manā dzīvē vēl nebija! Nevienam neiesaku šo salonu un pati nekad tuvumā nerādīšos.
Atsauksmei pievienoju čeku.

D

Да я бы за эти бабки, Тебе такой куник забаааахал!