www.sudzibas.lv Deboralux Dlux Hair Slikts serviss un nekvalitatīva prece

Deboralux Dlux Hair - Slikts serviss un nekvalitatīva prece

Pirms pusotra gada izlēmu pieaudzēt pirmo reizi matus. Nebija nekādas iepriekšējas pieredzes un facebook atradu šo salonu. Tagad ļoti nožēloju, ka tā bija pirmā iestāde, kur pieaudzēju matus. Pirmo reizi tika pieaudzētas100 kapsulas un pa 3 mēnešiem no kapsulām "izslīdēja" kāda trešdaļa matu. Uz profilaksi palūdzu pielikt vel 10 šķipsnas, jo bija jau pavisam plāni palikuši. Manas šķipsnas nebija savēlušās, bet profilakses laikā mani mati tika šausmīgi plēsti. Beigās pamatīga kaudzīte tika izrauti. Nājamajā reizē izlēmu, ka kapsulas nav priekš manis, jo šausmīgi sāpīgi un tā pat mati birst no kapsulām ārā. Pieliku pus komplektu plāksnīšu tik biezumam. No plāksnītēm nekas nebirst, bet nākamā profilakse bija mežonīgi sāpīga. Pirms 2 nedēļām zvaniju, lai pierakstītos uz profilaksi, tika nelaipni atbildēts, ka atzvanīs, tagad neēsot laika pierakstīt. Nogaidiju 2 dienas, bet nekā. Tad divas dienas mēģināju sazvanīt, bet ne uz vienu zvanu netika atbildēts. Un šī uzvedība priekš manis ir reāli mistika, jo nu visiem gadās aizmirst atzvanīt, bet tad vel necelt uz manu numuru? Tur liekot matus zibu, ka viņām tiek zvanīts visu laiku un telefons tiek celts. Bet pa šīm pāris vizītēm salonā biju jau novērojusi īpašnieces rupjo un agresīvo attieksmi pret klientiem. Ar mani līdz šim bija draudzīga, bet vairākas reizes novēroju, kā citi klienti tika apsaukāti. Paņirgājas par citu matu stāvokli un par zvanītāju "debīlajiem" jautājumiem.
Beigās aizgāju pie citas meistares, kura man ar vieglu roku visas plāksnītes izņēma. Nekādu sāpju un izplēstu matu. Uz vietas salīdzināju šo plāksnīšu kvalitāti ar tur nopērkamajiem matiem un biju uz pakaļas. Takā nebija iepriekšēja pieredze, tad nezināju, kā kvalitatīviem matiem ir jāizskatās, ka tie var būt vienāda biezuma visā gatumā un maigi, nevis kā izdiluši zirgu sari. Nekad tur vairs neko neiegādāšos un savu kāju tajā bedrē nesperšu