www.sudzibas.lv DDDN WORLD / Inese Kraze Nenorēķinās ar piegādātājiem un pakalpojuma sniedzējiem.

DDDN WORLD / Inese Kraze - Nenorēķinās ar piegādātājiem un pakalpojuma sniedzējiem.

DDDN World vai veikals REFURBISHED.

15. Novembrī uzsākām izkārtnes ražošanu ar norunu par 70% priekšapmaksu . Kad tikām līdz sagatavju nodošanai nebijām vēl saņēmuši avansa maksājumu un darbus apturējām paziņojot par to tā brīža Īpašniecei Ingai Cvetkovai.

Kur nu sākās pati jautrība, izrādās ka izkārtnes izmēri mainīsies un jāveic pārrēķins, esot problēmas ar saskaņošanu un izvietošanu, ko arī izdarijām. Devāmies uz objektu apsekojot un saskaņojot ar objekta vadošo dizaineri jaunajā Pļavnieku tirgū Saharova ielā 30.
Sagatavojām vizualizācijas un maketus, nosūtijām un saņēmām apstiprinājumu no Ingas ar solijumu naudu ieskaitīt 20. novembrī taču kā zinām, LV visādas ĶIBELES gadās bet izkārtni vajag uz 15.decebri... Te nu kā no gaisa Inga attopās 24. novembrĪ ar pārskaitījumu 45% apmērā un solijumu pārējo nedēļas laikā. Klāt piesūtot grafisko dizainu veikala produktu sekcijām un banneriem, rezervē bannera vietu uz mēnesi un sagataves arī sola apmaksāt . Viss nedēļas laikā būšot. nu kā tu neticēsi cilvēkam kas ieskaita diezgan nozīmīgu naudas summu... Sākam ražot.

Un te nu atkal ĶIBELE, sastrīdās uzņmuma īpasnieki Inga Cvetkova un viņas māsa Inese Kraze un nu notiek īpašnieku maiņa. Nauda un izkārtne varot pagaidīt, veikalu tāpat atvēršot tikai janvārī.

21.decembrī tad nu sazinamies ar Inesi lai saprastu darbus turpināt vai liekām malā.
Un kad tad mums samaksās.
Vieta rezervēta, dizaini apstiprināti un izkārtne gandrīz gatava sūtam bildes, visu kā pienākas normāliem džentelmeņiem un dāmām. Saņemam atbildi ka viss tiks nomaksāts, daļa rīt un pārējais līdz mēneša beigām.

Tad nu ar grutībām barot mūs ar rītdienām INESE nosedz izkārtnes priekšapmaksu 70% 24. decembrī un nu sola pārējo līdz mēneša beigām...Tāču kā nu bez ĶIBELĒM.
Atkal gaidām kad nu Inesei ienāks nauda no Amerikas / vai Spānijas kas nu kur tuvāk (Jap Inesīt mēs zinam kur tu arī savas preces pērc un konsultē itkā B2B) un nu jau vecā dziesma rīt būs aiziet līdz 5.janvārim, kad jau paši jautājam nu tad rīt būs :D ? Uz ko saņemam no Ineses Krazes kundzes atbildi, "nē jus ko šodien noteikti būs". Gaidam, gaidam un kā jūs domājat ? NAV ;) . Inesei telefons izslēgts, zvanam meitnēm no biroja, kuras jau tā jūtas diezgan neērti jo mēs taču nēsam vienīgie kuri rītdienas gaida.

Un atkal ĶIBELE ... Izrādās Inesei bērns telefonu podā noslīcinājis...un tieši kad naudas jāpārskaita...

Inesei Krazei pēc mūsu domām jadod OSKARS bet tikai viens un kopā ar māsu.

Inesīt mēs pagaidīsim līdz 07,01,2023 var jau būt ka telefons podā un var jau būt ka tik ilgi visādas ķibeles. Nebūsim riebīgi, kaut mūsu priekšnieks met uguņus. Gan jau viņš sapratīs.

Tikmēr neiesakam ne šo uzņēmumu ne veikalus. Gan klientiem gan piegādātājiem.

A Ak43 06.01.2023

Ja situācija atrisinās lūdzu dodat ziņu. Vai var ar jums sazināties personīgi?

V Viesulvetra 09.01.2023

Vispar muļķīgs raksts. Ar tam īpašniekiem ir jāsarunā ar kompromisu nevis te rakstīt . Jūs neko ne panāksiet ar šo rakstu tikai pasliktināsies situāciju

T trakilabareklama5455 09.01.2023

Tad rodas jautājums. Jums. Jūs algas arī varat pagaidīt. 2 mēnešus. Vai tomēr gribat saņemt norunatajā laikā. Un ja teiksim ka tā nebūs alga bet prece tad nu jautašu vai veikalā arī bez naudas preci dod?

V Viesulvetra 09.01.2023

Bla bla bla. Atceries vienu: naids aptumšo pratu. Vai Jums ienāca prata ka var gadīties ķibele nezinot kas tur iekšā ir. Vai Jums tas bija vienīgais pasūtījums ko veicat darbu? Un tāpēc Jūs satrakojat?

T trakilabareklama5455 09.01.2023

Nevis bla bla bla ... Bet ja priekšnieks pievienos visu saraksti ar solījumiem un dievošanos. Domāju ka nevienam nepatika vai ne ? ;)

V Viesulvetra 09.01.2023

Par visu var sarunāt pat ar priekšnieku ja gadās tāda situācijas . Pēc Jūsu raksta sapratu ka esat nekompetents cilvēks ja sūdzaties tāda veida jo neprotat pielāgoties jebkura ķibeles situācijai . Vajag draudzēties ar galvu, citādi izskatās ka Jums ir smadzeņu traucējumi. Ar to arī beigšu. Jauku vakaru.

T trakilabareklama5455 09.01.2023

Man liekas ka nekopitenti ir cilvēki kas raksta un aizstāv savus priekšniekus nenoskaidrojot no saviem kolēģiem, ne tikai priekšniekiem, visu lietas butību. Jūsu uzņemumam ir parādi vairāk nekā 13000 apmērā ieskaitot mūsu uzņemumu kas nebūt nav 50%. Un lielākā problēma ir tā ka sarunāt ir mēģināts un ne vienu reizi vien ir zvanīts runāts un saņemti solījuma ka nauda esto viss būs rīt no rīta, divu mēnešu garumā. Nevajag runāt par to ko nezināt.

V Viesulvetra 09.01.2023

Ooooo ja, šai uzņēmuma ir parādi ? Kur ir pierādījumi vai vietne ka šajā uzņēmuma ir parāds ar summu 13000? Nav smuki klačot, vai gadījumā neesi tirgus tante? :)

T trakilabareklama5455 09.01.2023

Pārbaudiet inkaso sarakstus. Vika nomierinies un pajautā kolegiem

V Viesulvetra 09.01.2023

Kolēģiem ? Ingai? Kur no šupula melo? Montai? Kuram nav savas domas un viedoklis un tic ko citi saka? Pārejie kolēģi ir mierīgi, Ir tikai 2 neadekvāti kolēģi uzrakstīja šo rakstu un nospragstiet no skaudības! Tagad zinu kurš to rakstīja , būtu kaunējusies. Tfu

T trakilabareklama5455 10.01.2023

Grūti jums ar to saprašanu. ;) No sākuma būtu jāpārliecinās kurš ir autors pirms izsakāmi pieņēmumi. Un ja jau tik parliecinoši rakstam tad varbūt ari zināma atbilde par diezgan lielu interesi no NVA puses sakarā ar nereģistretiem darba līgumiem? :)

V Viesulvetra 10.01.2023

Zinu kurš ir autors šī raksta. Raksti atlūgumu. Ka Tu varēji rakstīt un apmelot sava uzņēmuma kurš ir Tava maizes iztika? Vai Tev nebūs kauns skatīties acis kolēģiem un priekšniecei? Sirdsapziņas netraucēs ?! Tava kļūdas ka dejoji pēc psihisko slimo cilvēka stabules. Raksti atlūgumu . Priekš kam Tev dzirdes ja nav smadzenes?! Pretīgi .

T trakilabareklama5455 10.01.2023

HA HA dienas anekdotes.. no DDDN ... sviests. Padomajat ko jūs rakstat . 😁😁😁😁😁