www.sudzibas.lv DC Veikals/ Rotondus sia Nekvalitatīvi pakalpojumi, slikts serviss

DC Veikals/ Rotondus sia - Nekvalitatīvi pakalpojumi, slikts serviss

Kad man telefonam saplīsa ekrāns, redzēju, ka Sa "Rotondus" DCveikals piedāvā telefona remonta pakalpojumus. DCveikalā a. Čaka ielā 24 man teica, ka nomaināmais ekrāns un displejs ir uz vietas un tas tiks nomainīts dažu dienu laikā. Kad izņēmu telefonu no remonta viss tiešām likās labi, bet jau nākamajā dienā displejam vispār nedarbojās skārienjūtīgā funkcija. Aizgāju uz DCveikals, viņi man par garantiju nomainīju uz jaunu ekrānu, minot, ka tas esot bijis brāķis, bet kamēr nav bijis uzlikts to neesot varējuši zināt. Displejs darbojās un arī nākamajā dienā viss likās kārtībā, bet jau pēc aptuveni nedēļas ik pa brīdim dažas vietas uz displeja nereaģēja vai dažas pašas tā kā spaidījās, bet tā kā tas bija tikai uz īsu uz brīdi un ne visu laiku, es domāju, ka tas nav tik traki ar to var sadzīvot, bet situācija tikai kļuva arvien sliktāka. Kā rezultātā bija zonas kas vispār nereaģēja uz pieskārieniem, bija brīži, kad viss ekrāns nereaģēja un bija situācijas, kad pats ekrāns dažādās vietās spaidījās un pat piezvanīja vairākkārt pats, kas vairs nebija izturams, jo arvien biežāk bija arī situācija kad viss ekrāns nereaģēja. Bija pagājis aptuveni mēneis un es gāju vēlreiz uz veikalu sūdzēties, ka ekrāns nestrādā. Tā kā es esmu strādājošs cilvēks, tad atprasījos rīta pusē no darba un uz veikalu gāju uz 10iem, jo veikala darba laiks ir 10:00-18:00. Pie veikala gaidīju līdz aptuveni 10:20, bet tas netika atvērts, nekādas informācijas uz veikala par to, ka kaut kādu iemeslu dēļ tas varētu atvērties vaļā nebija. Telefona numura uz veikala skatloga nav. Tā nu es ar savu pa visai strādājošo telefonu mēģināju atrast numuru un piezvanīt, lai saprastu, kas par lietu. Man atbildēja, ka tajā dienā veikals atvērsies plkst.11:00, jo nav kas strādā! Biju šokā. Bet nu tā kā man vajag, lai salabo telefonu, gaidīju līdz 11:00. Bet man pasaka, ka meistara nav uz vietas, lai es nāku ceturtdien! Es biju ļoti nepamierināta, es biju speciāli darbā izbrīvējusi rītu, tad stundu nogaidījusi, un tad man pasaka, lai nāku pēc vairākām dienām, jo meitara nav uz vietas. Kā runāts atnācu ceturtdienā. Man teica, ka apskatīsies, kas par lietu un teica, ka varbūt varētu būt situācija, ka jāpārinstalē telefons un visi dati pazudīs, uz ko es atbildēju, ka man vajag salabot ekrānu un displeju. Teica, ka piezvanīs vai nu nākamjā dienā, t.I. Piektdienā vai nākamajā nedēļā otrdienā (jo tā bija nedēļas nogale, kad bija 18. Novembris). Zvanu nesagaidījusi, nedēļas vidū zvanīju pati, man teica, ka visu salabos pa garantiju, ka nomainīs ekrānu un nedēļas beigās zvanīs. Tā kā piektdienas pēcpusdienā vēl neviens nebija man piezvanījis, atkal zvanīju pati, meistars nebija uz vietas, lūdza man zvanīt vēlāk. Piezvanīju vēlāk, teica, ka nākamnedēļ pirmajā pusē būs gatavs, ka vajag visu kārtīgi pārbaudīt. Piekritu, jo man tiešām vajag labi strādājošu telefonu. Nākamajā nedēļā otrdienā telefons tiešām bija gatavs. Aizeju un man saka, ka bija jāpārinstalē telefons un viss saturs ir izdzēsts. Kādā sakarā mainot ekrānu un displeju ir jāpārinstalē telefons? Telefonu saņēmu atpakaļ, ekrāns un displejs pagaidām iet, ir pagājusi jau nedēļa, bet ar to viss nebeidzas, šobrīd man jebkurā telpā telefons atrodas ārpus uztveršanas zonas. Tātad 90% no visa laika, mani neviens nevar sazvanīt! Tik drausmīgu servisu un tik nekvalitatīvu darbu nebiju līdz šim redzējusi, mana pacietība ir galā, zonas uztveršanas problēmas iešu labot uz citu servisu. Labāk samaksāšu naudu nekā iešu vēlreiz uz dc veikals servisu par garantiju labot! Bail, ka man vēl kaut ko salauzīs manā telefonā.
Nekad nevienam neiesaku apmeklēt šo servisu! Dcveikals (sia "rotondus", kas atrodas čaka ielā 24)!

Neko negrasos noteikti teikt, bet izskatās pēc fake sūzības. Don't quote me on that.

Bet runājot par doto situāciju:

1) Dažkārt tik tiešām ir vajadzīga telefona sistēmas pārinstalācija, lai atrisinātu telefona darbības problēmas. (Nav ne jausmas, kā tieši šādas problēmas parādās - Neesmu meistars) - Pats citā servisā, kaut ko tādu piedzīvoju.

2) Runājot par zonas problēmām, ļoti dīvaini, ka pēc pārinstalācijas kaut kas tāds varētu notikt. Tehniski jau protams var, bet parasti kaut kas tāds notiek, kad "ekrāna maiņas" laikā, sabojā mātesplati. Tas ir - GSM moduli (Bet šādos gadījumos tas parasti nestrādā vispār).

Priekš pāršūšanas, viņi diez vai vēra atkal vaļā telefonu, tā kā, šeit ir problēma ar programmatūru.

Par manu domu par fake sūdzību, vai jūs nevarētu lūdzu pievienot kādas bildes, kā pierādījumu tam, ka jūs tik tiešām esat izmantojusi viņu pakalpojumus? Protams, es uz to neuzstāju. :)