www.sudzibas.lv Dāvis Kurilovs Nereāla prāta čakarēšana un nekādas kompensācijas!!!

Dāvis Kurilovs - Nereāla prāta čakarēšana un nekādas kompensācijas!!!

Iesmērē automašīnas it kā labā stāvoklī no Vācijas. Pateicu ko man vajag un ko gribu iegādāties. Atrada. Bildēs fantastiski. Nopirku no viņa teiktā - " mašīnu kura ir ļoti laba tehniski gan vizuāli". Samaksāju. Ar auto vedēju piegādāja adresē. Saņemot un apskatot auto nu nebiju sajūsmā nekādā. Nodriskāta misene par ko jau biju samaksājis. Bildēs Skaisti viss. Kad zvanīju viņam saprast kā var tā apčakarēt uz pāris štukām tipa uz labu auto, viņa atbilde šokēja - tu bildes saņēmi, naudu pārskatīji, auto dabūji? Tā vairs nav mana darīšana! Tad sākās kaut kāda bērna līmeņa atrunas, turpinājās līdz ar ko sapratu, ka neko vairs
mainīt šajā situācijā nevarēs. Tā arī bija. Gāju tehnisko apskati, dabūju 8 divniekus. Tās nebija spuldzītes, bet gan amīši beigti, logi nestrādā, durvis ķīlēja atgāzes šausmīgi lielas, bremzes kapi, rokas bremzes stendā knapi izgāja. Pa lielam šrots uz riteņiem!
Pēc pāris nedēļām sāku meklēt info par to Dāvi kurilovu! Izrādās, ka šis ļoti daudz kurus ir piečakarējis gan uz automašīnām, gan arī uz naudu. Zinu gan pilsētas kurās viņš ir piegādājis un pārdevis savus " labos auto" gan arī ir zināmi cilvēki uz kuriem Dāvis ir uzmetis vai pareizāk sakot iesmērējis lētākos auto no Vācijas.
Viņa nr kas tiek norādīti sludinājumos - +37123207711 / +491638648835

J

A Atis 13.12.2022

Sazinies ar mani!
+37123474648
Liekas kad arī es tieku uzmests.
Nauda samaksāta ,auto jau 3 meneši kā nav.