Dāvis Dizains SIA - Krāpniecība!!!

šis serviss tiešām ir veikls, brauciet noteikti.

Skan jauki vai ne?! Tikai skan....reāli tur uzdarbojas krāpnieks pēc pilnas programmas!!! Viņu sauc Dāvids Štrauss 32 g.v. ...mazs melns it kā nekaitīgs vīriņš, bet....melo acīs skatīdamies....nodarbojas ar to, ko nevajadzētu darīt...atbildu pēc pieredzes!!! Jūs savu auto vairs nepazīsiet, ja nodosiet to viņa rokās- no veiklības ne smakas, tas ir pirmkārt, auto tiks sabojāts pēc pilnas programmas un par to vēl paprasīs superīgu summu! Lūdzu neticēt šim cilvēkam....paskatieties draugos.lv....tur viņš ir Dāvids Štrauss ar zivi....kaislīgs makšķernieks un KRĀPNIEKS....Kas viņu pieliks pie vietas- būšu pateicīga!!!! Paldies....ja vēlies zināt sīkumos, raksti [slēpt]@inbox.lv

L LUEE 29.04.2012

Jā tas kretīns tagad dr. ir nomainījis sevi kā Dāvis Sivād un foto jau ar cits- sīkais ar retro auto! Redz kā- nobijies, zin ko ir sadarījis...bet tev Luee paldies!!! Gandrīz tur savu auto aizvedu!!! Paldies...padošu ziņu tālāk!!!

A andris jarāns 11.07.2012

Dikti, jau skaļi! Es savukārt varu apstiprināt, ka ne kā tamlīdzīga neēsmu tur novērojis, un apkalpojos pie Dāvida jau gandrīz desmit gadus! Bet man šķiet, ka šī ir atriebīgā bijusī Dāvida sieva, kura nevar likties mierā un taisa visādas nejaucības! Bet laiks jau saliek visu savās vietās, un tagad šo te pašu e-adresi var sastapt porno iepazīšanās portālā gribu.lv

L Leons 08.08.2012

Nu varu pateikt ka viena krimināllieta jau šim Dāvidam ir. Tā ka atriebīga sieva vai kas, bet domājiet paši. Manu auto viņš "remontējot" sasita. Un ja kas, tad krimināllieta viņam ir nevis par manu auto, bet pavisam no cita cilvēka un citas automašīnas "remonta".

L Leons 14.08.2012

Šeit arī var apskatīties par šo mašīnu "guru" komentārus: http://antireklama.lv/lv/davis-dizains-/