www.sudzibas.lv Dāvanu lāde Nemaksā piegādātājiem

Dāvanu lāde - Nemaksā piegādātājiem

Sanda Ločmele atstās jūs gan bez precēm, gan bez naudas. Uz ziņām neatbild, jāzvana un jāraksta simts reizes, lai varētu sagaidīt kaut vienu atbildi. Visu laiku izdomā attaisnojumus un velk garumā ar rēķinu apmaksu. Naudas neesot viņai, bet preces pārdotas. Kur tad nauda palikusi?

Brīnumaina attieksme, kad preces bija vajadzīgas, tad vienmēr varēja laicīgi atbildēt un aizbraukt pati paņemt, bet kad jāmaksā, tad pēkšņi nav ne laika, ne naudas! Ļoti nepatīkama persona!

D Dāvanu lāde Support Pārstāvja atbilde 14.02.2017

Labi ka spējam anonīmi par otru uzrakstīt sliktus vārdus. Kā Jūs domājat no kā tiek uzturēts veikals. Īre, kas ir kosmiska, algas, kur nodokļi skaisti. Runāju ar visiem. Tik būtu bijis jauki ja acīs varētu pateikt šos vārdus. Jo nomelnot aiz muguras mēs visi mākam. Janvāris un Februāris ir klusie mēneši. Un runāju ar visiem piegādātājiem, neignorēju nevienu. Ir viegli otru nomelnot publiski.
Dāvanu Lāde

L Lepnā Lavīze 14.02.2017

Bet ja bizness tik neveiksmīgs, ka vienos mīnusos, tad jāklapē tā bode ciet, lai piegādātāji paši tirgo savus darbus ,,meistardarbā". Piegādātājiem ta kā nevajadzētu uztraukties par neprasmīgu pieņēmēja biznesa organizāciju.

C colose 14.02.2017

Tas, ka Jums nav naudas- tā nav piegādātāju problēma. Jums, kā uzņēmējai jāplāno savas finanses tā, lai varat norēķināties laicīgi ar saviem piegādātājiem.
Nav labi dzīvot uz citu rēķina, t.i. piegādātāju. Priekš tam ir kredītlīnijas, kredīti utt.

D dacedaces 23.02.2017

Ja piegādātājs nodod preci ar pavadzīmi, kurā ir norādīts, ka samaksa pēc preces realizēšanas, tad tajā brīdī, kad prece ir pārdota ir arī piegādātājam jāsamaksā par pārdoto preci. Līdz ar to, ja tas nav izdarīts piegādātājam "savelkot galus"kopā ir visas tiesības sūdzēt tiesā par naudas piedziņu. Reāli sanāk, ja ilgstošā laika periodā netiek maksāts un fakts konstatēts to var arī uzskatīt par svešu līdzekļu piesavināšanās, kas Latvijas Republikā kvalificējams kā Kriminālsodāms. Tātad - izdarām secinājumus...