www.sudzibas.lv Dāvanu karte Galactico dāvanu kartes

Dāvanu karte - Galactico dāvanu kartes

Jubilejā man uzdāvināja Dāvanu karti, bet derīguma termiņu nokavēju. Parasti nav bijis problēmu dāvanu kartes pagarināt un atprečot vēlāk.
Galactico dāvanu kartēm, ja beidzas termiņš, tad par jaunas kartes izdošanu jāmaksā laikam 5 ls un par katru mēnesi, kopš derīguma termiņa beigām vēl Ls. o, 50 par konta apkalpošanu.
Pēc būtības neieredzu dāvanu kartes, bet par Galactico-vispār bez komentāriem.Cilvēks ir nopircis dāvanu karti, ieguldījis tur naudu, kuru var pārdevējs "apgrozīt", bet tā vietā lai par to priecētos, šo pircēju uztaisa par pilnīgu muļķi.
Vai tas vispār ir likumīgi?

E eu 22.12.2011

DK noteikti ir uzrādīts termiņš, līdz kuram laikam tā ir derīga!..ja neesi šo redzējusi, pati vainīga..pircējs ir informēts un no tiesiskā viedokļa viss ir likumīgi! Pārdevējs noteikti neatbild par pircēja nezināšanu vai aizmāršību..

A Aija 22.12.2011

Ja taisnība ir tikai pārdevējam un pircēja intereses tiek ignorētas, tad ilgs mūžs šīm firmām parasti nav.
Nezin kāpēc tad citās vietās nav tik kāri uz naudas sodiem par pircēja ieguldīto naudu, nopirkto DK, ko nav izdevies norādītajā termiņā atprečot.

A Aleksa 22.12.2011

Visām dāvanu kartēm ir derīguma termiņš. Starp citu, ne visi veikali to pagarina, tāpēc vispār nav saprotama sūdzības jēga. Gan jau, ka tas termiņš nav 1 nedēļa un varēja jau karti atprečot savlaicīgi.

L Lelle Bez Matiem 23.12.2011

stulba sūdzība. droši vien tai dāvanu kartei bija ne tikai ierobežots derīguma termiņš, bet arī ierobežota naudas summa kura jaiekļaujas, konkrēts veikals kur to jānotērē...? vieni vienīgi ierobežojumi, tur cilvēkam tiešām kā muļķim jājūtas. vajadzēja uzreiz mest miskastē to sūda karti :)