www.sudzibas.lv Dāvana vientuļai sievietei Nopūš zirgu ar nitro krāsu

Dāvana vientuļai sievietei - Nopūš zirgu ar nitro krāsu

Lai aizbrauktu pie Kņopienes fenderēt Gaz-24 melnā krāsā, minētajā mākslas filmā, zirgs, kurš arī bija laikam fenderēts, tika nopūsts pēdu jaukšanai ar Rīgas Aerosolu Rūpnīcas nitro krāsu, kura ir uz acetona bāzes un caur ādu itin labi uzsūcas, lai vēlāk iedarbotos uz CNS un izsauktu toksikozi. Man kā vetārstam nav pieņemama šāda rīcība, lai arī mākslas labā. Un to Volgu tik un tā nenospēra, jo Kņopiene nebija ar pirkstu taisīta.

V

K kleopatra 27.05.2010

Vairāk šādas, pozitīvas sūdzības un dzīve liksies labāka!

K Kinomāns 27.05.2010

Lai arī Jūs esat vetārsts, bet uzņemot filmu "Dāvana vientuļai sievietei" zirgs tiešām tika nopūsts ar nitrokrāsu. Tajos laikos (PSRS) bija citas morāles un normas. Turklāt tas zirgs jau sen vairs nav starp dzīvajiem, jo pagājis jau 37 gadi un neviens zirgs tik ilgi nedzīvo! Ko tagad jezgu celt!!!
Bet ķinītis sanāca labs, tagad tādas filmas vairs neprot taisīt!

P pufa 27.05.2010

nebija viss nopūsts ar nitro krāsu, jo, tad kad Krivāns ar Maisaku filmēšanas starplaikā Ādažu restūzī ēda, atbraukuši turp ar "dābolaino" zirgu, uznācis lietus un zirgam daļēji krāsa noskalojās. Ar nitro krāsu tā nebūtu noticis.

T Toto 27.05.2010

Kinomān, ja tavu draugu 37 gadus atpakaļa nopūstu ar nitreni, vai tu arī teiktu, ka nav vērts cepties?

A Anna 30.05.2010

Tas ir labs nopūš vīrieti un še tev Dāvana vientuļai sievietei:D

C Ciniķis 17.07.2011

Tas labs! Bērnībā esmu zemenes ar spiningu fenderējis un barojis kaķim omes baldriāņus bet nomālēt kādu lopu ar baloniņu nebija ienācis prātā! :D

D Dāvana 17.07.2011

Domāju, ka ši gan būtu vislabākā dāvana vientuļai sievietei!