www.sudzibas.lv Daugavpils Sociālā dienesta Nekompetenta, nepārzin valsts valodu

Daugavpils Sociālā dienesta - Nekompetenta, nepārzin valsts valodu

Esmu kontaktējies ar soc dienesta juristi N.Čerkasovu, esmu arī lasījis atsevišķas viņas atbildes uz iedzīvotāju iesniegumiem. Viņa pilnīgi nesaprot lietas būtību, bet savu nekompetenci un valodas neprasmi mēģina kompensēt ar augstprātīgu attieksmi pret cilvēkiem, ko apzinās, un saprot. ka cilvēki ir sociāli trūcīgi un diez vai ko spēs likt pretī. Būtu ļoti lietderīgi izvērtēt visus saistošos domes noteikumus, kuru tapšanā viņa ir piedalījusies

G

J jsmith 28.10.2016

Вам обязательно нужно сходить и пожаловаться в Думу, иначе она так и дальше будет относится к людям.

G Georgs76 29.10.2016

To, ka vdlsts valodu nezin var pārliecināties katrs. http://www.soclp.lv/iepirkums-automasinas-iegade-veicinot-parrobezu-mobilitates-aktivitates-starp-daugavpili-zarasai-un-visaginas-3
Šajos nooteikumos pat nosaukumă ir kļūda vārdā Visagina, nerunăjot jau par pārējo tekstu

V Valentīna1054 02.04.2020

Tagad "gudrā" juriste ir ķērusies pie tā, ka mēģina cilvēkiem iesmērēt datorbildes.

V Valentīna54 27.05.2017

Zinu to Natāliju Čerkasovu no Daugavpils socoālā dienesta, tā ir tā, kas sadzērusies cilvēku sadūra ar nazi un tagad viņai tikai administratīvā pārkāpuma lieta par to.