www.sudzibas.lv Daugavpils nerealizē savu ekonomisko potenciālu un cieš no augsta bezdarba līmeņa

Daugavpils - nerealizē savu ekonomisko potenciālu un cieš no augsta bezdarba līmeņa

Viena no Daugavpils problēmām ir iespēju trūkums attīstīties ne tikai studijās, bet arī citos virzienos.
Šeit ir gandrīz neiespējami atrast normālu un perspektīvu darbu, un, lai patiešām sasniegtu virsotni, ir jādodas uz Rīgu. Manuprāt, mūsu izglītības sistēma ir novecojusi, kopš padomju laikiem neviens to nav mainījis: dažkārt mums uzkrauj pilnīgi nevajadzīgu informāciju, kas nekur nav noderīga, un mums nav izvēles.
Mūsu pilsētā nav kur atpūsties, izklaides jauniešiem aprobežojas ar kino, kafejnīcām, boulingu un naktsklubiem. Nav patiešām interesantu pasākumu.
Daudzi cilvēki aizbrauc, jo nav nekā, kas viņus tur noturētu: ne labs darbs, ne laba izglītība. Nepieciešams vai nu uzlabot izglītības kvalitāti tajā pašā universitātē, lai tā tiktu uzskatīta par patiesi prestižu universitāti. Vai arī nodrošināt jauniešiem darbu jau studiju laikā.
Daugavpils pilnībā nerealizē savu ekonomisko potenciālu un cieš no augsta bezdarba līmeņa