LV RU

Datu drošība

"Datu drošības" interneta pakalpojumi klientam rada tikai problēmas: pieslēgums darbojas ar pārtraukumiem un pēc līguma noslēgšanas arvien sliktāk, problēmu pieteikumi tiek pieņemti nekorekti un bez klienta apstiprinājuma uzdoti par izlabotiem, firma piesūta rēķinus par nenodrošinātiem pakalpojumiem un draud ar soda sankcijām, firmā strādā vāji tehniķi, kas pavirši izturas pret klienta īpašumu. Rezultātā pakalpojuma nav, bet rēķini ir. Neparakstiet firmas piedāvāto līgumu - tajā ir ietverti pretlikumīgi nosacījumi, ieviesiet savus labojumus.

Komentāri (7)

V Valdis 29.07.2008

Stradaju šaja uzņēmumā, man ir zināms ka sūdzības autore sākumā gribēja aizlasties nesamaksajot par pēdējiem ~6 mēnešiem, kad tas neizdevās, tad kopa ar vīru saka liet dubļus visos iespejamos veidos, nu samera nekorekti, ņemot vērā ka darbinieki pat arpus darba laika un ārpus kārtas apkalpoja visas viņas kaprīzes līdz pat pēdejam mirklim. Šobrīd viņa ir nomaksājusi visus tiesas piespriestos maksājumus un tiesas lēmumu nav pārsūdzējusi.

K Kitija Kit 03.06.2016

Ievadiet atbildes tekstuPareizi arī darīja, ka gribēja aizlaisties. Ar tādu necilvecīgu attieksmi pret cilvekiem vēl nekur neesmu saskārusies. Vairakas reizes esmu uz citiem rajoniem parbraukusi un nekur man nelika vel 5 mēnesus maksat par internetu tikai tapec, ka es no viņa atsakos. Vienmer pārbaudīja vai viss nomaksāts iekasēja pedēja meneša maksu un maini interneta provaideri uz kuru gribi. Un runajot par meistariem - no jūsu uzņemuma tikai viens meistars bija normals, Artis, kurš gan dienā, gan naktī varēja palīdzēt risinat interneta problemas. Citiem - sūti īsziņas ar kodiem (nulle reakcijas), zvani - Mēs nekā nezinam, sūtiet kodu uz tel. ...

P Pako 29.07.2008

честно говоря, не в курсе разногласий Иветы и Дату Дрочибы, у меня не было все так страшно.
но я, будучи уже более года клиентом се конторы сталкивался со следующим:
-1.надо несколько раз объяснять людям, что я хочу получать счет по и-мейлу, а не по почте в конверте!
-2.счет не был прислан своевременно, после чего были начислены штрафные санкции, и последовали звонки менеджера по поводу оплаты!
(обычно удаляю письма с инбокса только после того, как счет оплачен. проверял мусорник на сайте, и опять же не нашел этого счета)
-3.абсолютно никако скидки не делают на то время, когда интернет не пашет! (слава яйцам, это происходит не так часто!)
-4. во время так называемо модернизации некорректно работали ни ДЦ++, ни торрентклиенты (можно сказать воопще не пахали около 1 - 2 месяцев)
плюс могу назваь только один
-5. в договоре есть пункт по поводу того, что об отключении надо предупредить за 5 месяцев до него, или большие штрафы придется платить
+1. и единственный ;) обо всех вопросах можно поговорить с менеджером Яной, найти которую можно в офисе ( в который переть нету ни времени, ни желания) и прийти к общему знаменателю! лично мне сделали разгон скорости с 5 до 10 мегабит (без повышения цены), так как Балтиком в моем доме предложил 10, а Дрошиба давала только 5
подитожить хочется тем, что если бы у меня был выбор на момент заключения договора, я выбрал бы какого-нибудь другого провайдера, потомучто нафига мне постоянно звонить решать проблемы из пальца выдутые, да еще и тратить время иездить в офис :)

B Bezpridels 16.04.2011

Savā pieredzē esmu saskāries ar aptuveni 6-7 interneta pieslēguma provaideriem, laigan pieminēšanas vērta pagaidām ir tikai SIA "Datu drošība". Silti iesaku arī citiem rūpīgi apsvērt visus "+" un "-" pirms līguma parakstīšanas ar šo kompāniju kuru neieteiktu pat saviem ienaidniekiem.
Lai kā arī Datu Drošības darbiniece Jana nenoliegtu autores Ivetas G. vārdus, viss tieši tā arī ir un līdz 2011 gadam nekas arī šī kantora darbībā nav mainījies.
Ļoti rūpīgi lasiet līguma punktus, jo līgums ir sastadīts nekorekti un vienpusēji.
Rēķinaties ar to, ka Datu drosības klientus apkalpo ļoti vāji tehniķi.
Ņemiet vērā, ka patstavīgi Jums zudīs internets, signals būs vājšs, neatbilstošs līguma nosacījumiem.
Datu drošības kantoris Jūs patstavīgi ignorēs, neceļot telefonu vai aizmirstot vispār par paziņojumu-internets nedarbojas. Elektroniski informējot Jūs par kļūmes novēršanu, laigan kļūme netiks novērsta, kā tikai datu drošības attaisnojumi un pierādījums, ka viss ir kārtībā, bet Jūsu mājā bermuda trijstūris.
Esiet uzmanīgi ar piestādītajiem rēķiniem. Rēķini kā tādi netiek piestādīti. Kā tikai atsūtīta informācija par jaunu rēķinu ar norādi apmaksāt rēķinus viņu personīgajā datu bāzē, kuru ikbrīdi Datu drošība var izmainīt savās interesēs.
Rūpīgi apsveriet savu izvēli iegādājoties šo kaķi maisā, jo vēlāk atteikties no tā būs pietiekami sarežģīti šī nekorektā līguma un ignorējošo Datu drošības darbinieku attieksmes pēc, kas dzird tikai un vienīgi pasi sevi!
Veiksmi Jums visiem un dzīvē atrast Jūsu cienīgus sadarbības partnerus, nevis parazitējošus radījumus, kas šaja dzīvē ir iemācījušies tikai ņemt bez garšas izjūtas!!!

K Kitija Kit 03.06.2016

Pilnība piekrītu augstāk minētajam komentāram. Jau pus gadu no viņiem nevaru tikt vaļā. Tāda sajūta, ka šī uzņēmuma personals dzīvo uz citas planētas. Cilvēki, mīļie, ja jums ir žēl savu nervu un gribat piemēram ziemas aukstās dienas pavadīt skatoties kādu labu filmu pie datora nevis zvanīt ik pēc stundas interneta meistariem ar jautājumu: " Kad internets būs? vai " Jūs teicat, ka pec stundas parzvanīsiet un sniegsiet atbildi par to vai internets šodien būs vai nebūs, bet Jūs tā arī nepārzvanījat un jau ir pagājušas 3 stundas?!" Tad labāk pat nesākat izskatīt šo interneta provaideri. Cik es zinu, tad viņi to internetu pārperk no kāda normāla provaidera un tā daļiņa, kas viņiem ir nopirkta tiek izdalīta uz entajiem objektiem. Tad arī rēķinat cik daudz un bieži Jums būs internets, un pat tajos brīzos, kad internets Jums būs pieejams Jus tā pat pat filmu ielādēt vienā dienā nevarēsiet, kur nu vēl serfot pa internetu vai apvienot abas darbības.
Pats svarīgākais ir tas, ka no ši interneta ir jāatsakās 5 menešus pirms Jūs izdomajat to atslegt (viens no līguma nosacījumiem) :)

J Janis Jaunzems 12.05.2017

Sveiki!
Neiesaku nevienam slēgt līgumu ar SIA "Datu drošība". Sniegto pakalpojumu sniedz nekvalitatīvi. Uz zvaniem atbildi, bet sola visu laiku, ka problēma tikšot novērsta, bet, protams, ka nākošā dienā viss tiek aizmirsts.
Līgumu noslēdzu, bet tagad man sagādā problēmas ar viņiem pārtraukt līgumu. Ja vēlaties pārtraukt, tad vēl ir 3 mēnešus jāizbauda nekvalitatīvais pieslēgums. Biju ļoti iecietīgs uz solījumiem, bet pēc viena mēneša gaidīšanas nervi vairs neizturēja.
Pirmo reizi saskaros ar tādu nekaunību, ka no nekvalitatīva pakalpojums sniedzēja nevar tikt vaļā.
NEIESAKU slēgt līgumu ar šo uzņēmumu.

A AAA777 05.02.2018

Datu Drošība.

Интернет по скорости средненький.
Обслуживание ОЧЕНЬ плохое ! Никакой обратной связи.
Любой запрос обрабатывается ОЧЕНЬ долго. Такое ощущение что у них там полный хаос. Ссылаются друг на друга (звоните на тот номер, на другой)
Были незначительные перебои с интернетом, потом телевидение выключили на 2 месяца, обещав вот вот починим.
Учитывая, что на дворе 2018 год и полно конкурентов- совсем не солидно.
Если хотите почувствовать себя ненужным клиентом или любите постоянно ругаться - добро пожаловать в Jūsu Datu Drošību ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes