www.sudzibas.lv Datrems Plus SIA Nekvalitatīvs telefona remonts

Datrems Plus SIA - Nekvalitatīvs telefona remonts

Telefona ekrāna nomaiņai lietotas neatbilstošas detaļas kā rezultātā telefons ar visu, kas tajā ir zudis! Nomainīja Iphone 11 ekrānu uz tādu, kurš nav ūdensizturīgs un pēc pirmās saskares ar ūdeni (5 sekundes 2cm dziļumā) telefons izslēdzās un vairs nav ieslēdzams.
Atbilde no Datrems:
*ūdens bojājumi, diemžēl, nav risināmi
*Īsti nevaru uzņemties atbildību par telefona iekļūšanu ūdenī, tas nav loģiski
*Iphone 11 nav ūdensizturīgs telefons. Tā IP sertifikācija nosaka, ka tas ir mitrumizturīgs, kas neparedz tā pilnu kontaktu ar ūdeni.(..) Turpmākas atbildes uz pašaprotamo nesniegšu.

Tātad, nekas cits neatliek kā vērsties PTAC, jo Iphone 11 ir ūdensizturīgs telefons, par ko viegli var pārliecināties apple.com:
These models have a rating of IP68 under IEC standard 60529 (maximum depth of 2 meters up to 30 minutes):

iPhone 11
iPhone XS