DVC - Datoru Veselības Centrs - Negodīgi

Aiznesu salabot datoru, nesanāca vairāk kā mēnesi aiziet tam pakaļ, bet, iepazinies ar līguma noteikumiem, secināju, ka pakaļ nav jāskrien (nebiju LV), jo soda naudu un "glabāšanas" naudu sāk aprēķināt tikai pēc 30 darba dienām. Ierodoties 3 dienas pirms dotā termiņa LV, pārbaudīju savu LV telefona nummuru, tur bija,aptuveni, 8 sms no DVC (Datoru Veselības Centra). 1. sms sniedza informāciju par to, ka dators ir gatavs un summa sastāda 95 eiro (šleifa nomaiņa!), ok, par to pirms tam bijām vienojušies;2. sms piedāvāja manu datoru pārdot publiskā "auctionā", ja nu man to datoru nevajadzētu;3. sms uzstājīgi gribēja noskaidrot vai nākšu pakaļ datoram vai "remontētāji" to tomēr drīkst privatizēt;4. sms apliecināja, ka esot ieslēdzies "ščoķiks" un soda nauda augot - tai datumā vēl nebija pagājusi puse noteiktā termiņa, kad datoru var izņemt bez soda un "uzglabāšanas" naudas;5. - 7. sms norādīja, kā mainās summa, kuru man vajadzēs samaksāt, ja tomēr ieradīšos pakaļ datoram;8. sms jeb pēdējā pienāca tieši tai dienā, kad biju nobriedis ierasties tam pakaļ - 2 dienas pēc ierašanās atpakaļ. Teksts - mēs pārņemam īpašumā jūsu datoru - BIK sadusmojos.Aizgāju. Puisis, krieviski runājošs, saka, ok, dabūsi, bet baigās soda naudas samaksāsi. Sākām skaidroties, uzrādīju viņu pašu līgumu, kurš sastādīts latīņu burtiem. Ilgi pētīja, tad kādam zvanīja, ka TAM datoram tomēr atnāca pakaļ. Tad sākās skaidrošanās, kas ir darba un kas kalendārās dienas. Tad - "Ui, izvinjikje, pirishitalsja".Tas, vai tā bija ļaunprātība vai tiešām savu līgumu punktu nepārzināšana, tā arī man skaidrs netika...Par to, cik kvaitatīvi salabots dators, nezinu, bet....darbojas :DP.S. Uzmetu piecīti pa virsu, kafijai :)

A Ass27 24.09.2014

P.S. Tur pie sienas, kantorī, ir uzraksts "informācijai". Ja klients, turpat uz vietas, no sava facebook vai draugiem.lv konta veiks ierakstu, kas norādīts zemāk (kautkas par to, cik labs serviss un apkalpošana) viņu lapu "timeline", iegūs 5 eiro atlaidi.
Tas mani vnk piebeidza :D

A andrej12345 10.11.2017
Obman, plohoj servis

Ocen plohoe obsluzivanie, remontirujut planset uze pol goda prietom bil viplachen avans 55evro, sovetuju neobrashatsa k nim a to popadetes takze kak i mi v takie neprijatnosti.