Datoru veselības centrs - Slikts serviss

Aiznesu portatīvo datoru uz remontu, solīja 2 dienu laikā veikt diagnostiku un zvanīt. Sapriecājos. 5 dienas vēlāk pati zvanīju, jauneklis sliktā latviešu valodā apgalvoja, ka meistars skatās, 2 dienu laikā būs skaidrs. Vēl pēc nedēļas, nesaņemot nekādu ziņu, zvanu atkal. Atbilde- meistars skatās, vēl šo to pārbaudīs, šodien atzvanīs. Pēc 2 dienām zvanu - meistars skatās. Vienojāmies, ka pēc nedēļas nogales eju tam datoram pakaļ.
Kad aizgāju, sākās šausmas nr.2- puisis, kam datoru nodevu, nav sazvanāms un sistēma tur tik veiksmīga, ka visu grabažu kaudzē manu datoru atrast arī nevar. Pēc 10-15min neatlaidīgas zvanīšanas, puisi sadabūja, kompi tā pat. Kompītī vaina IESPĒJAMS ir tur un tur, remonts dārgs, neesot to vērts.
Gandrīz 3 nedēļas ilga diagnostika. Paldies.

Irina Polyakova 19.12.2016

Labdien! Lūdzu uzrakstiet savu līguma numuru un kāda filiāle Jūs atnesat datoru?