Datoru veselības centrs - Slikrs serviss

Neiesaku nevienam, nekad šeit iegriezties.
Aiznesu portatīvo datoru, kuram bija problēma, ja uzsit pa korpusu, tad viņš uzkārās un tad restartējās. Iedevu veikt diagnostiku - solīto 2-3 dienu laikā , sanāca 3,5 nedēļas. Un lai vispār kaut ko uzzinātu, nācās visu laiku pašam zvanīt. Man pa telefonu stāstīja, ka mēģinās šo un to un vēl kaut ko, teica ka tas ir unikāls gadijums, tāpēc tik ilgi. Beigās pēc lielām mocībām, kad atkal man nācās zvanīt - pateica ka datoru ieslēgt nevar un pie vainas ir deformēta mātes plate.
Sanāk tā ka izvilka ārā - veica dažādas manipulācijas un pēc tam vairs ielikt atpakaļ nevarēja.
Remonts attiecīgi uz 300 euro tagad. Pret visām pretenzijām teica, ka mātes plates defekts un viss, pretenzijām nav vietas. Bet tas ka līgumā rakstīts, ka viss ar klientu ir jāizrunā, to ignorēja.
Man pa visām reizēm, kad zvanīju, neviens nebrīdināja, ka iespējams pēc datora diagnostikas datoru vairs nevarēs salikt atpakaļ.
Kad es sarakstījos ar priekšniecību un minēju, kāpēc mani neviens nebrīdināja par iespējamo iznākumu - man tā arī neviens netbildēja. Vienīgās atbildes no priekšniecības, ka viņi diagnostiku veica un kādas man var būt pretenzijas.
Kad servisā teicu, ka neparakstīšu dokumentu, kur jāparakstās pie saņemšanas, ka nav pretenziju pret servisu, tad man datoru nedeva.

Nevienam neiesaku, attieksme drausmīga, ejiet ar līkumi no šī kantora.

F

Irina Polyakova 04.10.2018

O, Sveiki Felikss :)

Irina Polyakova 04.10.2018

Servisa atbildi jūs saņēmat vēstulē.
Bet rakstit "fake" atsauksmes internetā - smieklīgi.

F FC 04.10.2018

Pirmām kārtām labdien, neesmam pazīsatmi.

Uz manu iesniegumu atbildēja:

Labdien,Felikss
Pielikumā jūsu parakstītais līgums.
Līguma ir noradīts, ka dators bija atdots uz diagnostiku. Diagnostikas laikā, bija uzzināts, ka jūsu mātes plate ir bojāta un viņu vajag mainīt. Nevaru saprast, par kādiem pretenzijam var iet runā?

Mana atbilde:
Par to ka nebiju brīdināts par iespējamiem riskiem - ka atpakaļ atdodod dators ir nelietojams un izmaksas ir ap 300 euro
Termiņš diagnostikai 2 dienas

Tad jautājums kur te ir "fake" atsauksme? Lai katrs spriež pats, vai šī situācija ir normāla, ka netieku brīdināts par riskiem. Jā zinu, iespējams dators būtu vēl strādājis tikai 1 mēnesi, bet iespējams arī 3 gadus. Par to neviens nebrīdināja.

Un par to ka tā ir unikāla situācija, kad pēdējo reizi zvanīju man meistars pateica, ka tā parasti ar tām mātes platēm ir - līdz ar to secinu, ka tik unikāli nemaz nav.