www.sudzibas.lv Datoru veselības centrs Neadekvāts pakalpojums

Datoru veselības centrs - Neadekvāts pakalpojums

Uz diagnostiku tika nodots Tv, šodien (12.12.2022) ir precīzi 2 Mēneši kā tv ir servisā! Mums nav nekādas informācijas par diagnostiku, vai remonta veikšanu vai ko citu. Katru nedēļu mums tikai Sola, ka pēc nedēļas būs, pēc nedēļas būs, bet ar to arī viss. Operators Knapi latviešu valodā var divus vārdus pateikt, pateica lai rakstu vadītājam teica ka atsūtīs epastu. Atsūtīju info epastu! Nosūtīju ziņu, gaidīšu atbildi! Tas ir murgs, galvenais neko nepaskaidro, kāds process, vai ko tagad viņi dara ar tv, pilnīgi neko, tikai to ka tv ir pie meistara! Skaidrs ka viņš ir pie meistara nevis pie mācītāja!

12.12.2022

I

Good Intentions 13.12.2022

Varbūt tomēr pie mācītāja?

J Janis Balcuns 18.01.2023

Sobrid gaidu Savu monitoru ! 1 Menesi gaidīju , Stāstīja ka detaļas pasūtot lai varētu diagnozi uztaisīt . Beigās pasaka nevar sataisīt. Tagad 2 ned gaidu atpakaļ monitoru bet visu laiku saka ka vajag pagaiīt uzzinās kur ir utt.. !