Datoru veselības centrs - Legālais afērisms

Saskaros ar “Datoru Veselības Centrs” esošajā filiālē (adresē: Hipokrāta iela 37) meistara darbu neizpildi, paviršu attieksmi un, principā, klientu maldināšanu.
Ar šo personu nav izdevies sarunāt / atrunāt nodotās iekārtas remontā (ar priekšapmaksu) termiņus.
Iekārta tika nodota remontā 2020. Gada 1. Decembrī.
Iet jau trešais mēnesis, un salabotās iekārtas kā nav, tā nav.
Nepieciešams bija nomainīt bērnam piederošās planšetes sasisto ekrānu.

Abu mēnešu garumā meistars katru nedēļu nodošanas termiņus mainīja un atlika (sākumā tika solīts 18. Dec. , tad 19. Dec. , tad 21. Dec. , utt. Katru nedēļu termiņi līdz pat šobaltdien mainījās) .

Ik nedēļu, zvanot kā “uz darbu” ar apskaužamu regularitāti, lai atgūt iekārtu.
Lūdzot, kad iekārta man būs pieejama.
Informējot, ka planšete pieder bērnam, atbilde viena: ”detaļa vēl nav, būs nākamnedēļ. Tad arī tiks salabota planšete. ”
rodas secinājums, vai nu meistars to ir salauzis un tagad meklē alternatīvu no aliexpress, vai nu nedara vispār neko, gaidot momentu, kad vispār nelikšos ne zinis par nodoto iekārtu remontā.

Ņemot vērā meistara neieinteresētību laicīgu termiņu izpildē, tika vaicāts, vai ir iespēja atgūt kā sasisto preci, tā arī sākotnēji iemaksāto priekšapmaksu. Protams, šāds variants netika izskatīts.
Tā jau būtu kā būtu, bet diemžēl šī brīža attālināto mācību procesā bērnam iekārta ir ļoti nepieciešama, kas ir kā viens no rīkiem, kas palīdz nodrošināt kā videosaziņu, tā arī elementāru, individuālu uzdevumi.lv apmeklēšanu un izpildi.

Tā, nu, es, cerēdama, ka varēšu pasniegt bērnam uz ziemassvētkiem salabotu planšeti, iepriekš pat nopirkdama jaunu vāku ar domu - bērnam būs prieks, vai ne?
Rezultātā paliku tikai ar vāku un bez planšetes.

22.02.2021