Datoru veselības centrs - Krāpšana!!!!!

Krāpnieki atvēra savas “Datoru Veselības Centrs” Rīgā un krāpj cilvēkus! Es gaidīju savu tālruni gadu un nesagaidīju! Es nodevu tālruni tiem pašiem cilvēkiem, Vladimiram Polyakovam un viņa sievai Irinai (īpašnieki), -tālrunī baterija ātri izlādējās. Kamēr gaidīju bateriju, kas nekad nepienāca, meistars salauza man ekrānu. Rezultāta -es pasūtīju un maksāju arī ekrānu. Mans tālrunis ir melns, bet ekrāns atnāca baltā krāsā. Es jau teicu, lai ieliek baltu, bet tikai atdodiet tālruni. Bija jāpērk vēl viena maza detaļa tālrunim, tā es pats devos un nopirku to! Taisiet to un atdodiet! Mēs viņiem zvanījām, jautājot, kad varēsim atgūt tālruni? - viņi atbildēja, ka baterija ir ceļā ... Rezultātā mēs viņiem atkal zvanījām, un viņi teica, ka zaudēja manu tālruni. Un meistars, kas strādāja tur, atlaida no darba. Šie cilvēki ne piedāvāja neko, lai atrisinātu manu problēmu! Viss vienkārši pazuda! Es vienkārši esmu pilnīgā šokā! Atmiņas par maniem mīļajiem cilvēkiem, kuri vairs nav. Man vajadzēja tikai šīs fotogrāfijas. Es vienkārši vēlos atgūt savu tālruni !

14.05.2023