Datoru veselības centrs - Krāpšana

Tātad sekojoša lieta par šo dvc - datora Veselības centrs - ir viens no sliktākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas algu nemaksā uzreiz un vēl pietam kontā, a bet uz rokas un tev jāgaida vismaz 1ned līdz 4ned lai saņemtu savu algu, tālāk kā Saka ir siltas telpas tie ir mēli brīvības iela 190 nostrādāju pusotru mēnesi, un reāli no pirmās nedēļas jau slimoju, tur nav nekādas garantijas ne uz ko, viņi tur kip Saka ka viss ir pasūtīts un tā tālāk, bet īstenībā nekas nav sūtīts un klienti tiek pačakarēti, labākajā gadījumā viss jāiet ar vid cauri un viss būs labāk, jo ar vid vienmēr ir viņiem problēmas. Labākais ir tas ka nostrādāju februārī 15 dienas, un marta Saka ka jums nevarēsim izmaksāt algu pa februārī kad ir marta mēnesis, bet citiem var. Vienkārši The Worst Place Ever Made, sitadam uzņēmumam labāk ir pazust no Latvijas, priekšnieki ir baltkrievi, pats galvenais priekšnieks neko nezin par uzņēmumu, tik no grāmatvedības saņem ka viss ir ideāli, vienkārši apiseju kantora būda.

06.04.2023

B Bez_vārds 06.04.2023